gototopgototop
День студентського спорту PDF Печать E-mail
19.09.2016 10:56

Генеральна конференція ЮНЕСКО визначилася з Міжнародним днем студентського спорту. Цей день відзначатимуть щороку 20 вересня.

До загального святкування приєдналось і ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А. С. Макаренка», проте відбулось це раніше, а саме 16 вересня. У цей день весь студентський і викладацький колектив долучились до неймовірного дійства – відбувся загальноучилищний похід. Йому сприяла гарна погода і чудовий настрій всіх учасників.

Головним куратором дійства став керівник фізичного виховання Сергій Анатолійович Романенко. Розпочався похід з урочистої лінійки, яку підготувала заступник директора з виховної роботи Ольга Миколаївна Магаляс та   відзначення кращих спортсменів закладу, а продовжився -   урочистою ходою до озера. Кожна група діяла під емблемою олімпійського та не олімпійського видів спорту. На запланованому місці відбулось облаштування кожного з загонів.


Студенти постарались на славу і проявили весь свій креатив. Весь час їм допомагали наставники груп, які із задоволенням підхопили ідею походу, адже це так об’єднує всіх студентів.


Протягом усього дня реалізовувалась насичена конкурсна програма та робота в секціях. Викладачі фізичного виховання провели традиційні «Веселі старти», за участю і нашого міського голови Олександра Миколайовича Бакликова. Також, для гарного дозвілля лідери студентського самоврядування організували цікаві ігри- Вікторія Козинка шукала компроміси з учасниками психологічної гри «Бункер», Наталія Бурик провела захоплюючу гру «Білки і дупла», Марина Балака поділилась теплом обійм у грі «Молекули», а Сергій Грінченко зібрав найспритніших для гри у волейбол. Також, групи презентували смачні каші, власні загони та запальні флешмоби.  Неймовірної атмосфери задавали спонтанні дискотеки та імпровізовані битви фарбою. І, звичайно, не можна  залишати поза увагою декорації, які послугували інвентарем для фото – це все ідеї культорганізатора Альони Борисівни Полуйко та безсонні ночі Дар’ї  Радчук. Найкращою оцінкою стало студентське: «Супер! Хочемо ще!!!».


Цей день підтверджує важливість спорту як складової навчально – виховного  процесу у вищих навчальних закладах та його роль у фізичному розвитку молоді.


 
       © 2017 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito