Змагалися легкоатлети!
Згідно Положення про проведення внутрішньо-училищної спартакіади 14-15 квітня відбулися змагання на міському стадіоні « Авангард» відбулися змагання з легкої атлетики серед команд курсів ВКНЗ СОР
«Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка».
І місце з результатом 528 очок вибороли студенти ІІІ курсу;
ІІ місце - ІV курс - 466 очок;
ІІІ місце – ІІ курс – 411очок;
ІV місце – І курс - 315 очок.
100 метрів |
||||||
№ |
Дівчата |
місце |
Юнаки |
|||
1 |
Бондаренко Тетяна |
І місце |
Ухналь Деніель |
|||
2 |
Черношвець Валерія |
ІІ місце |
Кусаєв Денис |
|||
3 |
Глушак Ольга |
ІІІ місце |
Шахматенко Олег |
|||
|
||||||
|
400 метрів |
|||||
1 |
Титарєва Вікторія |
І місце |
Спориш Тпрас |
|||
2 |
|
|
Китайгора Артур |
|||
1500 метрів |
||||||
1 |
Суханова Олександра |
І місце |
Лисянський Олександр |
|||
2 |
Майковська Ніна |
ІІ місце |
Спориш Вадим |
|||
3 |
Бортник Марина |
ІІІ місце |
Мусієнко Артем |
|||
Стрибки в довжину з розбігу |
||||||
1 |
Бондаренко Тетяна |
І місце |
Ухналь Даніель |
|||
2 |
Глушак Ольга |
ІІ місце |
Переплетніков Сергій |
|||
3 |
Шаповал Віта |
ІІІ місце |
Богуславець Дмитро |
|||
Метання спису |
||||||
1 |
І місце |
Федорченко Микола |
||||
2 |
|
ІІ місце |
Осадчий Олександр |
|||
3 |
|
ІІІ місце |
Метейко Володимир |
|||
Штовхання ядра |
||||||
1 |
Швачка Анастасія |
І місце |
Ювко Дмитро |
|||
2 |
Привідьон Тетяна |
ІІ місце |
Матушевський Олександр |
|||
3 |
Савченко Регіна |
ІІІ місце |
Транков Віктор |
|||
200 метрів |
||||||
1 |
Бондаренко Тетяна |
І місце |
Ухналь Даніель |
|||
2 |
Черношвець Валерія |
ІІ місце |
Кусаєв Денис |
|||
3 |
Глушак Ольга |
ІІІ місце |
Федорченко Микола |
|||
800 метрів |
||||||
1 |
Титарєва Вікторія |
І місце |
Спориш Тарас |
|||
2 |
Суханова Олександра |
ІІ місце |
Спориш Вадим |
|||
3 |
Бортник Марина |
ІІІ місце |
Матросов Сергій |
|||
3000 метрів |
||||||
1 |
|
І місце |
Лисянський Олександр |
|||
2 |
|
ІІ місце |
Переплетніков Сергій |
|||
3 |
|
ІІІ місце |
Транков Віктор |
|||
Естафета 4х100м |
||||||
1 |
Збірна ІV-го курсу |
І місце |
Збірна ІІІ- го курсу |
|||
2 |
Збірна І-го курсу |
ІІ місце |
Збірна ІV– го курсу |
|||
3 |
|
ІІІ місце |
Збірна ІІ – го курсу |
Студенти, що зайняли призові місця,
захищатимуть честь навчального закладу
на обласних змаганнях, що пройдуть
11-13травня в м. Суми.