gototopgototop
Гуртожиток PDF Печать E-mail
22.08.2012 19:12
Будівля має блочну систему. Хлопці та дівчата проживають на трьох поверхах п’ятиповерхового будинку в 12 блоках .У гуртожитку створені і підтримуються на належному рівні соціально-побутові умови для успішного навчання та проживання 310 студентів.

Працівники гуртожитку завжди прийдуть на допомогу студентам у важку хвилину.

До послуг студетів костюмерна, робота кастелянки, магазин канцтоварів, музичний , медичний  та стоматологічний кабінети, перукарн, кімнати самопідготовок, комп’ютери, інтернет та кабельне телебачення, музичні класи, медичний ізолятор.
Ініціатором і організатором більшості виховних заходів є студентська рада гуртожитку. Вона обирається з числа найбільш авторитетних і активних студентів. Рада гуртожитку є органом студентського самоврядування і покликана здійснювати допомогу адміністрації, профкому училища в організації поза аудиторної роботи, поліпшення побутових умов студентів гуртожитку. Вона допомагає підтримувати правила внутрішнього розпорядку у гуртожитку,  проводити щотижневі рейди перевірки санітарного стану, організовує конкурси-огляди на кращу кімнату, виховує в студентів почуття відповідальності за збереження державного майна. Незначні порушення є предметом розгляду ради гуртожитку, більш серйозні порушення чи конфліктні ситуації розглядаються на засіданнях комісії дисципліни та порядку, до складу якої входить актив студентської ради гуртожитку та старости 12 блоків.

В гуртожитку діють: комісія дисципліни та порядку, навчальна, санітарно-побутова, культмасова, студентський патруль,редколегія.

Вже стало доброю традицією проведення у гуртожитку виховних заходів за участю студентської ради гуртожитку та вихователів у вигляді диспутів, бесід на різні цікаві теми. Це і вечори знайомств для першокурсників, « Міс -Першокурсниця», КВК « Я- студент», «За здоровий спосіб життя».Цікаво проводяться конкурсні програми, як то інтелектуально-спортивна програма «Козацькі перегони», конкурс «Краща кімната», розважальні конкурсні програми до Дня Святого Валентина, «Наші таланти», «Я- українка».  У них студенти проявляють свої  творчі здібності та відпочивають.

У гуртожитку працюють  клуб за інтересами «Школа лідерів», гурток «Все в твоїх руках», постійно діє лекторій "Моє здоров’я – в моїх руках".
Гуртожиток – це наш дім,
Ми живемо дружно в нім.
Весело і затишно тут студентам всім.
Радощі й печалі майбутні вчителі
Розділяють з друзями щоденно, як в сім’ ї.
 
       © 2017 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito