gototopgototop
Циклова комісія викладачів філологічно-гуманітарних дисциплін PDF Печать E-mail
22.08.2012 17:31

 

Циклова комісія філологічно-гуманітарних дисциплін


нн5у6 Карпенко Олена Михайлівна. Працює у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище ім. А.С. Макаренка» з 1995 року викладачем української мови та літератури. Очолює циклову комісію філологічно-гуманітарних дисциплін навчального закладу та методичне об’єднання викладачів української мови, літератури та дитячої літератури педагогічних ВНЗ І-ІІ рівні акредитації Центрального регіону України, наставник академічної групи, керівник літературно-театральної студії «ЛІМ». 2009 року закінчила магістратуру Сумського державного педагогічного університету  ім. А.С.Макаренка за спеціальністю «Педагогіка вищої школи». За результатами чергової атестації підтверджена кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії». Життєве кредо: «Люби те, що робиш, постійно самовдосконалюйся, не зраджуй своєму вибору». Професійне кредо: «Допоможи кожному розкрити свої здібності, талант, сформувати активну життєву позицію».


 

олргорнКостирка Юлія Володимирівна. З 2009 року працює у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище ім. А.С. Макаренка» на посаді викладача циклової комісії філологічно-гуманітарних дисциплін. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії». Працює над методичною проблемою: «Особистісно зорієнтоване навчання на заняттях української мови та літератури при вивченні краєзнавства». Життєве кредо: «Життя – це чудова пригода, щоб заради удач терпіти невдачі». Професійне кредо: «Ніколи шлях до знань не пролягає по шовковій траві, всіяній ліліями: завжди людині доводиться підніматися по голих скелях».

 

 

 

 

 

лдзщш Перевозник Лариса Олександрівна. З 2000 року працює у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище ім. А.С. Макаренка» на посаді викладача циклової комісії філологічно-гуманітарних дисциплін. У 2009 році закінчила магістратуру «Педагогіка вищої школи» Сумського державного педагогічного університету. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії». Життєве кредо: « Втрачений день той, протягом якого ви жодного разу не засміялися». Професійне кредо: «Недостатньо лише отримати знання - треба знайти їм застосування. Недостатньо тільки бажати – треба творити».

 

 

 

 

 

злаавауЛимар Людмила Іванівна. Закінчила Одеський державний університет імені І.І.Мечникова, з 1975 року працює у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» на посаді викладач української мови та літератури. За результатами атестації 2012 року підтверджена кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»,  педагогічне звання «старший викладач».Життєве кредо: спішити творити, робити добро! Педагогічне кредо: «Вимогливість до студентів у поєднанні з повагою до їхньої особистості». Тема, над якою працює: Формування гармонійно розвиненої особистості шляхом організації розвивального навчання, створення освітнього середовища, використання інноваційних технологій в навчально-виховному процесі   філологічно-гуманітарних дисциплін.

 

 

 

вцвфів

 

Зеленська Галина Михайлівна. Закінчила Сумський державний педагогічний університет у 1978 році. З 1987 року працює у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» на посаді викладача циклової комісії філологічно-гуманітарних дисциплін. За результатами атестації 2012 року підтверджена кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»,  педагогічне звання «старший викладач». Життєве кредо: «Жити заради добра». Педагогічне кредо: «Педагогічну справу робити якісно». Працює над методичною проблемою: формування філологічної, професійної компетентності студентів.

 

 

уйцуц

Чередніченко Наталія Миколаївна. З 2002 року працює у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» на посаді викладача української мови та літератури та з 2013 року завідувач дошкільним відділенням. У 2006 році закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література» та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури». У 2010 році закінчила Сумський обласний інститут післядипломної  педагогічної освіти і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка вищої школи» та здобула кваліфікацію викладач вищого навчального закладу. Життєве кредо: «Кожна людина народжується для якоїсь справи. Кожен, хто ходить по землі, має свої обов’язки в житті».

 

Бідна Людмила Вікторівна. Працює у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» з 2007 року викладачем української мови та літератури. У 2002 році закінчила Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка й отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література»  та здобула кваліфікацію вчителя української мови та літератури.

У 2010 році закінчила Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка вищої школи» та здобула кваліфікацію  викладача вищого навчального закладу.

Життєве кредо: «Люби життя, посміхайся світу – і він посміхнеться тобі назустріч». 

Професійне кредо: «Щоб мати право вчити інших, потрібно постійно вчитися самому». 

 

кауав

Кубрак Валентина Іванівна – з 1984 року працює у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» на посаді викладача методики викладання української мови у початкових класах та керівника педагогічної практики. Вона очолює методичне об’єднання заступників директорів з навчально-виробничої роботи педагогічних ВНЗ І-ІІ р.а. Центрального регіону України. За результатами атестації у 2012 році підтверджена кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «викладач-методист». Працює над власною методичною проблемою «Моніторинг готовності випускника училища оцінювати власну освітню виховну діяльність». Життєве кредо: «Перед розумом треба схиляти голову, а перед добрим серцем – стати на коліна». (Гете) Професійне кредо: «Навчи студента так, щоб можна було в нього вчитися».

 


жщшшКіріна-Радчук Валентина Миколаївна.Викладач-методист, відмінник освіти України.У Лебединському педагогічному училищі працює з 1997 року як викладач української літератури, фольклору, українознавства, основ сценічного мистецтва.Коло дослідницьких інтересів зосереджене на науковій проблемі «Формування професійно-комунікативних умінь студентів педагогічних  ВНЗ І-ІІ р.а.»Життєве кредо:«Ніхто тобі не друг, ніхто тобі не ворог,  кожен тобі – Учитель» (Східна мудрість). Професійне кредо:

Любовь виховується любов'ю.

Доброта виховується добротою… 

Культура виховується культурою.

Життя виховується життям. (Марія Монтессорі)


троСтеценко Надія Вікторівна – з 1987року працює у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка» на посаді викладача російської мови, методики викладання російської мови, світової літератури, культурології, керівника педагогічної практики «Пробні уроки в школі».

1990 – 2009 р.р. –наставник академічних груп випуску 1991, 1995, 1999, 2004, 2009 року спеціальності «Початкова освіта», 2001 року – ліцейної групи.

1992 – 2012 –завідувач кабінету російської мови з методикою викладання.

2000р – присвоєно педагогічне звання «викладач –методист».

1991 – 2011 р.р. – голова циклової комісії викладачів російської мови з методикою викладання, світової та дитячої літератури.

З 1990 року голова регіонального методичного об’єднання викладачів російської мови з методикою викладання, світової та дитячої літератури педагогічних навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Центрального регіону України. Член обласного методичного об’єднання викладачів філологічно-гуманітарних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а.

2010 році – підтверджена кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії та педагогічне звання  «викладач-методист»

Працює над власною методичною проблемою: «Формування культурологічної майбутніх педагогів».

Професійне кредо викладача: «Любитель живе надією, професіонал працює».

Життєве кредо: « Жити так, щоб людям, які мене оточують, було краще від того, що я поруч».


0ш-щ0-Шамрай Людмила Григорівна – з 1998 року працює у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище  імені А.С.Макаренка» на посаді викладача російської мови та світової літератури, наставник академічної групи. За результатами атестації у 2012 року присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії». В  2010 році закінчила магістратуру СумДПУ за спеціальністю «Педагогіка вищої школи», захистила магістерське дослідження.

Працює над власною методичною проблемою: «Використання  мультимедійних технологій на заняттях зі світової літератури».

Професійне кредо викладача: «Знань ніколи не буває багато, а вчитись ніколи не пізно».

Життєве кредо: « Хочеш змінити світ – почни з себе».

 

фывфыХарченко  Ольга Миколаївна -  з 1984 року працює у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище  імені А.С.Макаренка» на посаді викладача літератури для дітей, ОКТМ, основ професійного красномовства, наставник академічної групи, керівник педагогічної практики, завідуюча кабінетом, нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки України, Обласного управління освіти і науки України.. За результатами атестації  у 2011 році підтверджена кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший викладач».

Працює над власною  методичною проблемою "Формування читацької компетенції студента, засобами проектної діяльності".

Професійне кредо викладача: «Розвивати в студентів творчість, вчити бачити й цінувати прекрасне».

Життєве кредо: «Світ належить оптимістам, песимісти всього лише глядачі».


щдолдСіробаба Ірина Сергіївна -  з 2011 року працює у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище  імені А.С.Макаренка» на посаді викладача світової літератури, художньої культури, навчається в магістратурі, СумДПУ ім.. А.С. Макаренка «Педагогіка вищої школи»

Працює над власною  методичною проблемою: «Застосування методу проектів з метою формування навчально-пізнавальної активності студентів на заняттях з художньої культури».

Професійне  кредо викладача: «Не зупинятись на досягнутому».

Життєве кредо: «Цінувати життя, і бути відкритим для інших».

 
       © 2017 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito