Свято волейболу в училищі!

Батьківська категорія: Виховання

Протягом двох тижнів всі види спорту, в стінах училища, поступилися місцем саме волейболу де в рамках училищної спартакіади, підготовки до міських та обласних змагань було проведено: змагання на першість училища з волейболу серед юнаків, міні-волейболу серед дівчат, товариський турнір (за участі збірних команд студентів навчального закладу, випускників училища 2013 року та збірною викладачів), а також було проведено першість Лебединського району.

Першими в бій вступили юнаки навчального закладу, які 29-31 жовтня, в рамках спартакіади училища змагалися за право бути кращими. В запеклій та цікавій боротьбі переможцями стали студенти 431 групи в складі:

8. Заєць Олег.

ІІ місце вибороли студенти ІІ курсу та 421 групи.

ІІІ місце залишили за собою студенти ІV курсу та 441 групи.

05-07 листопада, за право бути кращими, почали змагання дівчата з міні-волейболу в залік спартакіади навчального закладу.

Переможцями стала збірну команду ІІ курсу училища, яка виборола І місце першості училища з міні-волейболу.

Команда виступала в такому складі:

1. Пантюшкова Людмила;

2. Стеценко Олександра;

3. Лебеда Марія;

4. Вакуленко Аліна.

ІІ місце вибороли студенти ІV курсу та 441 групи.

1. 1. Брисенко Анна;
  1. 2. Олексієнко Сніжана;
  1. 3. Бабич Марина.

ІІІ місце залишили за собою студенти ІІІ курсу та 431 групи.

1. 1. Черношвець Валерія;
  1. 2. Бортник Марина;
  1. 3. Привідьон Тетяна;
  1. 4. Савченко Регіна.

В ці ж дні було проведено товариський турнір між збірними командами студентів навчального закладу, випускників училища 2013 року та збірною викладачів.

ІІІ місце залишилося за студентами навчального закладу, ІІ місце - викладачі училища, І місце – випускники училища 2013 року.

Закінчилися дні волейболу в училищі змаганнями першості Лебединського району, які на базі нашого закладу проводила районна ДЮСШ. В змаганнях прийняли участь школярі Малого Висторопа, Василівки, студенти І та ІІ курсу та збірна дівчат педагогічного училища. В запеклій та цікавій боротьбі переможцями змагань стали студенти навчального закладу.