gototopgototop
Путівник по музею PDF Печать E-mail
25.06.2013 06:30

Музей спадщини А.С.Макаренка відкрито 12 березня 1988 року на честь ознаменування 100-річчя від дня народження видатного вітчизняного педагога та письменника Антона Семеновича Макаренка за ініціативи директора училища відмінника освіти України Луніна П.М. 


У двох кімнатах музею зібрано матеріал, який розповідає про життя і багатогранну діяльність А.С.Макаренка, реалізацію його ідей в житті та діяльності колективу училища, яке носить його ім’я, пропагувати їх серед педагогічної громадськості.


Музей педагогічної спадщини працює під провідництвом циклової комісії  викладачів шкільної педагогіки  та психології. Ознайомлення з музеєм включено до програм проведення регіональних методичних об’єднань, науково-практичних конференцій. 


Він є місцем організації щорічних макаренківських декад.


Тут продовжують перший урок педагогіки для студентів нового прийому.


Матеріали музею активно використовуються у підготовці майбутніх учителів. Вони стали об’єктом студентських наукових розвідок, статей, курсових робіт.

У музеї проводяться заняття з педагогіки, історії української педагогіки, основ педагогічної майстерності; години наставника групи, заняття з позанавчальної  виховної практики.

На базі музею працює педагогічно-пошукове товариство, у якому діють групи «Екскурсоводи», «Пошук»; випускається інформаційний бюлетень.


Музей спадщини А.С.Макаренка дає можливість виховувати любов до обраної професії, почуття високої відповідальності за підготовку компетентного спеціаліста в галузі освіти.

Музей відвідують сотні екскурсантів. У книзі відгуків схвильовані слова вдячності.

Так, вихованець А.С.Макаренка, вчитель Богодухівської школи-інтернату В.А.Руденко пише: 


«У дні 101-ої річниці від дня народження А.С.Макаренка з великим задоволенням познайомився з матеріалами музею А.С.Макаренка. Мені, його вихованцю, довелось відвідати багато кімнат, музеїв, присвячених пам’яті видатного педагога. На мій погляд, у Вас дуже вдало поєднано відомості про діяльність А.С.Макаренка в колонії і комуні з життям, працею учнів і педагогів Вашого училища».

Ми прагнем досягти в житті простого дива.

Хай будуть терни на путі, хай буде злива.

Невдач, поразок і падінь...

Але на щастя, серед прийдешніх поколінь –

Це в нашій власті – плекати віру і тепло

І вчить любити.

Ми прагнем сіяти добро й талант творити!

 
       © 2017 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito