gototopgototop
Чернишова Вікторія

Чернишова Вікторія Чернишова Вікторія народилася 19 січня 1999 року в селі Боромля Сумської області. Із самого дитинства дівчинка виявляла велику цікавість до музики. Згодом саме музика стала для неї натхненням та сенсом усього життя. Вперше на велику сцену юна співачка вийшла в ранньому віці, а в 2009 році відбулася перша творча перемога дитини  –3 місце в районному  конкурсі юних вокалістів «Співуча веселка» (м.Тростянець). Саме тоді вона зрозуміла, що не збирається зупинятися на досягнутому і вирішила займатися вокалом у Тростянецькому будинку дитячої творчості. Її викладачем стала Бабич Лариса Миколаївна – майстер вокального мистецтва і талановита співачка, вона ж запросила  Віку стати учасницею ансамблю «Зорепад».  Дівчинка змогла підкорити не одну сцену на обласному та всеукраїнському рівнях.

Окрім співу, Вікторія має хист до написання віршів, вона є учасником фестивалю «Перші проби пера» (м. Лебедин, 2015р.) та учасником літературно – мистецького проекту «Дитяча Шевченкіада до ювілею Кобзаря» з нагоди 200- річчя від дня народження письменника. Також юна дівчина пише власні пісні, які згодом покладе на музику.

Танці, спорт, гімнастика, флористика – це не весь список її хобі, але саме спів є для неї головною справою життя.  Дівчину цікавлять різні жанри музики, та вона вирішила спробувати себе в ролі солістки рок – гурту «VIA» при Тростянецькому будинку культури. Молода співачка виконує пісні в народній, академічній манері, але естрадний спів є найулюбленішим заняттям.

Докладніше
 
Надія Леонтієва

Надія ЛеонтієваНадія Леонтієва народилася 30 червня 1999 року у місті Ромни Сумської області. У ранньому дитинстві, а саме у 4 роки, вперше вийшла на сцену Роменського міського будинку культури. І всі подальші роки виявляла неабиякий хист до творчості. Займалася вокалом у Центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю,а також у міському будинку культури. За цей час здобула чимало нагород:

2-ге місце в міському конкурсі на краще декламування віршованих творів на тему Другої світової війни( м. Ромни, 2009р.), 1-ші місця в міському дитячому фестивалі пісні і танцю «Джерела надій» у номінації «Естрадна пісня» (м. Ромни, 2009-2013р.р.), 2-ге місце у міському фестивалі-конкурсі «Феєрія юних талантів» у номінації  «Українська естрадна пісня»(м. Ромни, 2012р.), 2-ге місце в міському конкурсі «Співограй» в номінації «Українська естрадна пісня» (м. Ромни, 2014 р.), 2-ге місце у міському фестивалі дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (м. Ромни, 2015 р.), переможець конкурсно-розважальної програми караоке «Співучий Ромен» (м. Ромни, 2013р.), 1-ше місце у міському вокальному конкурсі «Співуча веселка» (м. Ромни, 2013р.), 2-ге місце у фестивалі-конкурсі художньої самодіяльності «Ранкова зірка» у номінації «Художнє читання» (м. Лебедин, 2015 р.), Диплом 3 ступеня на  ІІІ  юніорському конкурсі вокальної та інструментальної майстерності «Музика душі» (м. Лебедин, 2015р.).

Докладніше
 
Надія Михайлівна Деменко

Надія Михайлівна Деменко«Людина не може нічому навчити іншу людину. Вона може тільки допомогти знайти їй правду у власному серці. В необхідності – єдність, в сумніві – свободу, в усьому – любов», - саме цей вислів Августина Блаженного  вважає своїм педагогічним кредо Надія Михайлівна Деменко, яка з 1988 року працює в Лебединському педагогічному училищі імені А.С.Макаренка викладачем музичних дисциплін, є головою творчої групи викладачів з постановки голосу, концертмейстером академічного хору студентів і викладачів спеціальності «Музичне мистецтво», учасницею жіночого вокального ансамблю «Елегія», квартету народної пісні, керівником студентських вокальних колективів: ансамблю «Світанок», юнацького квартету, тріо дівчат, дуетів різних складів.

Любов до музики і співу родом з дитинства. Коли вдома збиралася вся сім'я, – починали співати. Співали усі - від малого до великого. І це було найулюбленішим заняттям, бо пісня дає багато сил. Співаючи з рідними в одному колі, забуваєш про усі турботи і переживання, відпочиваєш душею, з піснею і життя стає кращим. У виборі професії вчителя не мала сумнівів. Без усіляких вагань вступила до

Докладніше
 
Бубон Софійка

Бубон Софійка2006 рік – обласний фестиваль родинної творчості. Серед численних родин, що беруть участь у конкурсі, – родина Бубон. І найменша учасниця фестивалю – Бубон Софійка. Це був перший її виступ на великій сцені. А скільки їх буде ще попереду, вона не знала. Але цей запам’ятався дівчинці на все життя.

Любов до пісні Софійка унаслідувала від своєї мами, в житті якої музика відіграє важливу роль. Вона вже багато років поспіль, працюючи вчителем музики в Лебединській спеціалізованій школі №7, відкриває дітям її чарівний і захоплюючий світ.

А перші заняття Софійки з вокалу розпочалися в “Промінчику” – школі раннього естетичного виховання, куди привела її мама в неповних чотири роки.

З семи років Софійка вступає до музичної школи і навчається по класу фортепіано у Бурнос Людмили Миколаївни.

Помітивши гарні вокальні здібності, дівчинці пропонують займатися і по класу вокалу, викладачем якого була Балабан Алла Вікторівна. Заняття, репетиції, концерти… Розпочалося цікаве творче життя. А ще заняття у вокальному гуртку, де Софійка була солісткою ансамблю “До-мі-сольки”.

Гарні вокальні здібності, музичний слух, регулярні заняття, а головне – любов до пісні - дали свої

Докладніше
 


       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito