gototopgototop

Вітаємо вас на сайті КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.12.2016 15:16

Заслухавши та обговоривши співдоповіді завідуючого шкільним відділенням Бендюга М.В., завідуючого дошкільним відділенням Чередніченко Н.М., практичного психолога Баль О. В. та соціального педагога Коваленко С.Л., мала педагогічна рада вирішила:

1. Головам циклових комісій:

3.1. При підведенні підсумків роботи за І семестр на засіданні циклових комісій розглянути стан викладання навчальних дисциплін на перших курсах, рівень знань студентів першого курсу та заходи, які спрямовані на підвищення якості знань першокурсників.

Січень 2017 р.

2. Викладачам:

2.1. Організувати самостійну роботу з першокурсниками на базі навчальних кабінетів, через блоги викладачів з метою вироблення вмінь і навичок самостійної роботи та самопідготовки.

До кінця навчального року

2.2. З метою розвитку загальнонавчальних умінь і навичок на кожному занятті вчити студентів виділяти головне в навчальному матеріалі, вміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати, розвивати творчу думку, вміння логічно та креативно мислити.

Постійно.

2.3. Забезпечувати диференціацію та індивідуалізацію навчального процесу з урахуванням індивідуальних особливостей першокурсників.

Постійно.

3. Наставникам груп нового прийому:

3.1. 3 метою успішної адаптації студентів 1 курсу організувати проведення «Тижня першокурсника» та розробити відповідний план позанавчальних виховних заходів.

Вересень 2017р

Магаляс О.М., Жовба О.А.,

наставники груп.

3.2. Продовжити практику відвідування навчальних занять академічних груп завідуючими відділеннями, наставниками груп з відповідним аналізом у письмовій формі.

Вересень-жовтень 2017р.

Завідувачі відділень, наставники груп.

3.3. Систематично вести організаторську роботу серед студентів груп з метою розвитку почуття відповідальності за наслідки навчальної діяльності, працювати над формуванням в групах авторитету і престижності знань.

Постійно.

3.4. Організувати тісну співпрацю з викладачами, які працюють у групах, з метою об'єднання зусиль спрямованих на успішне навчання першокурсників.

Постійно.

3.5. Раз на місяць інформувати батьків про стан успішності першокурсників.

Заслухати на засіданні методичного об'єднання

наставників груп першого курсу.

Травень 2017 р.

3.6. З метою нормалізації адаптаційного процесу провести виховні години, які сприятимуть згуртуванню студентського колективу та формуванню емоційного мікроклімату, на теми: «Я і моя група», «Моя дружна група», «Я і колектив».

Січень 2017 р.

3.7. З метою формування позитивної мотивації до оволодіння майбутньою професією провести години спілкування на тему: «Моя майбутня професійна діяльність», «Педагогічна майстерність - як вона приходить».

Лютий 2017 р.

4. Психологічній службі:

4.1. Провести консультації для наставників груп, студенти яких за результатами діагностичної роботи мають проблеми у формуванні позитивних взаємин з одногрупниками.

до 20.12 2016 р.

4.2. Провести консультації зі студентами, що мають занижену самооцінку та підвищений рівень тривожності

Грудень 2016 р.

4.3. 3 метою створення сприятливого емоційного мікроклімату в групах студентів-першокурсників провести соціально-психологічний тренінг «Я - асертивний»»

Січень - лютий 2017 р.

4.4. З метою згуртування студентського колективу, розвитку навичок безконфліктного спілкуванн провести практичні заняття на тему: «Спілкуємось без конфліктів», «Толерантність до себе і інших»

Січень-лютий 2017 р.

 
Акція «Healthy lifestyle»
«Для всіх одна: День соборності України»
Благодійна акція «Серце до серця»
«Міс Україночка 2017»
Людина починається з добра
Вчимось, набираємось досвіду
Відкритий урок з інформатики в 4-А класі ЗОШ №5 провів студент 142 групи Корабельський Костянтин.
Міні-виставка «Герб України - символ віри і надії »
І етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
П'яті обласні Педагогічні Читання «Сім’я – лоно культури людства»
I етап XVІІІ Міжнародного конкурсу  з української мови  імені Петра Яцика
Вагомі досягнення у вивченні рідної мови
«У світі казки»
Відкрите засідання університету «Здоров’я»
20 Жов 2016

23 Січ 2018

19 Тра 2015

20 Лис 2017

18 Гру 2017

05 Лют 2016

25 Жов 2017

03 Бер 2017

19 Лис 2016

27 Лют 2018

14 Лис 2017

18 Гру 2017

28 Кві 2017

26 Бер 2014

Попередня Наступна

«Хода за свободу»

«Хода за свободу»

18 жовтня 2018 року у Лебедині відбулася вулична акція «Хода за свободу» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права...

19 Жов 2018 Переглядів:38 Новини коледжу

Докладніше

«Увага всім!»

«Увага всім!»

16 жовтня 2018 року в КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж імені А.С.Макаренка» було проведене протипожежне тренування з евакуаційними заходами. До тренування були залучені всі категорії учасників освітнього процесу.

19 Жов 2018 Переглядів:41 Новини коледжу

Докладніше

Зустрічі з прекрасним продовжуються.

Зустрічі з прекрасним продовжуються.

11 жовтня відбулося відкриття виставки творчих робіт студентів. «Любіть Україну як сонце любіть…» - під таким заголовком презентували свої роботи студенти 122, 132 та 142 груп  (керівник Федірко Г.В.).

19 Жов 2018 Переглядів:32 Новини коледжу

Докладніше

Підсумки акції «Творимо культуру миру разом»

Підсумки акції «Творимо культуру миру разом»

В рамках декади циклової комісії викладачів дошкільної, соціальної педагогіки, психології та окремих методик КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка» викладачами О. В. Баль, В. О. Таран та студентами 222 і 231...

19 Жов 2018 Переглядів:24 Новини коледжу

Докладніше

Декада продовжується.

Декада продовжується.

Від умотивованого  викладача – до умотивованого студента. В рамках проведення декади було випущено інформаційний бюлетень, в якому висвітлена науково – методична проблема циклової комісії. Умотивований учитель, який має свободу творчості й...

18 Жов 2018 Переглядів:39 Новини коледжу

Докладніше

«Покрова Героїв»

«Покрова Героїв»

Міністерство молоді та спорту України у співпраці з Луганською обласною державною адміністрацією з 12.10.2018 по 14.10.2018 у м. Севєродонецьк проводили Всеукраїнську акцію, спрямовану на сприяння консолідації українського суспільства навколо ідей спільного майбутнього, захисту...

18 Жов 2018 Переглядів:39 Новини коледжу

Докладніше

Декада викладачів циклової комісії образотворчого мистецтва та трудового навчання з методиками.

Декада викладачів циклової комісії образотворчого мистецтва та трудового навчання з методиками.

8 жовтня розпочалася декада циклової комісії викладачів образотворчого мистецтва та трудового навчання з методиками. 9 жовтня студенти спеціальності «Початкова освіта» з додатковою кваліфікацією «Вчитель образотворчого мистецтва» разом  з викладачем живопису та малюнка...

16 Жов 2018 Переглядів:54 Новини коледжу

Докладніше

«З Сумщиною у серці назавжди».

«З Сумщиною у серці назавжди».

Саме під таким гаслом 10 жовтня на центральній площі міста за ініціативи Лебединського медичного училища імені професора М. І. Сітенка та за підтримки міського відділу освіти відбувся фестиваль творчості, присвячений 80-річчю заснування Сумської...

11 Жов 2018 Переглядів:101 Новини коледжу

Докладніше

Відзначили найкращих.

Відзначили найкращих.

9-го жовтня цього року у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації відбулося вручення іменних стипендій кращим студентам закладів вищої освіти області: відмінникам навчання, активістам органів студентського самоврядування, переможцям різноманітних конкурсів і олімпіад, учасникам студентських...

10 Жов 2018 Переглядів:86 Новини коледжу

Докладніше
       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito