gototopgototop
Реагування на факти домашнього насильства педагогічними працівниками освітніх установ
26.03.2019 15:26

На Україні до недавнього часу проблема насильства щодо дітей була прихованою, її нібито не було. Зрозуміло, що діти можуть стати жертвами насильства вдома, в школі, на вулиці, але статистичні дані свідчать, що саме сімейне насильство є найбільш значущим негативним фактором, який впливає на зростання соціального сирітства, бездоглядності, безпритульності та злочинності неповнолітніх в теперішній час.

Насильство в родині – це правопорушення або злочин, яке чинить один з членів родини щодо інших членів родини або осіб, які можуть бути визнані як члени родини.

Спеціалісти виділяють чотири основні форми жорстокого поводження з дітьми:

 • Фізичне насильство – це навмисне завдання фізичних ушкоджень дитині, а також свідоме позбавлення свободи, помешкання, їжі, одягу та інших нормальних умов життя, які можуть призвести до смерті дитини, викликати порушення фізичного та психічного здоров`я.
 • Сексуальне насильство – це залучення дитини з її згоди (або без такої) у сексуальні дії з дорослими задля задоволення або вигоди останніх.
 • Докладніше
   
  Профілактика та запобігання тютюнопаління
  30.03.2018 11:42

  МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

  ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка»

  МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

  наставнику групи на тему:

  Профілактика та запобігання тютюнопаління

   

  Розробила:

  Коваленко С.Л.,

  соціальний педагог училища

   

  Лебедин-2018

  Тютюнопаління в наш час становить одну з найсерйозніших медикосоціальних проблем. Складність її вирішення - у невідповідності стандартного відношення до паління в суспільстві та його дійсним значенням у руйнуванні здоров'я людей.

  Міжнародний досвід довів високу ефективність профілактичної роботи у боротьбі з епідемією тютюнопаління.

  Всі форми споживання тютюну, включаючи паління сигарет, сигар, трубок, жувального або нюхального тютюну, а також вплив продуктів його згоряння на тих, хто не палить (пасивне або вимушене паління), значно підвищують захворюваність і передчасну смертність, що спричиняються більш як 20 різними хворобами.

  Докладніше
   


         © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
  Travel Turne Tranzito