gototopgototop
Циклова комісія викладачів математики та фізики
22.08.2012 19:16

Циклова комісія викладачів математики та фізики

Історична довідка

Предметна комісія викладачів математики та природничих дисциплін була створена в педагогічному училищі для поліпшення науково-методичної роботи в 1957 році. Комісія об'єднувала викладачів математики, фізики, біології, хімії, географії, анатомії. Комісію очолив Відмінник народної освіти УРСР, людина з ліричною душею, художник аматор, учасник Великої Вітчизняної війни, викладач математики Фалько Іван Артемович.

В середині 60-х років минулого століття для поліпшення науково-методичної та виховної роботи на базі предметної комісії викладачів математики та природничих дисциплін було створено дві предметні комісії: викладачів математики і фізики та природничих дисциплін. До складу предметної комісії були включені викладачі технічних засобів навчання.

З 1984 в навчальних в навчальні плани було включено предмет інформатика. Першим викладачем інформатики в училищі став Кірдіщев Петро Альбертович.

З 2000 року головою циклової комісії викладачів математики та фізики  Подоляк Василь Костянтинович.

Циклова комісія сьогодні


 

 

Подоляк Василь Костянтинович – голова циклової комісії, викладач-методист вищої категорії, Відмінник освіти України, автор трьох науково-методичних публікацій з питань методики викладання фізики, займається проблематикою використання ІКТ в процесі вивчення фізики, закінчив фізико-математичний факультет Сумського державного педагогічного інституту ім. А. С. Макаренка в 1977 році. В училищі з 1986 року.

 

 

 

 


 

 

Якушко Наталія Станіславівна – викладач математичних дисциплін, голова циклової комісії викладачів методики математики центрального регіону, Відмінник освіти України, старший викладач вищої категорії, закінчила фізико-математичний факультет Ніжинського державного педагогічного інституту ім. М. В. Гоголя в 1976 році. В училищі з 1976 році. Працює над проблематикою вдосконалення методичної підготовки майбутніх вчителів.

 

 

 

 

 

 

fdsgfxgv

 

 

 

Харченко Тетяна Григорівна – старший викладач вищої категорії,  викладає математичні дисципліни, працює над проблематикою вдосконалення викладання методики математики, закінчила фізико-математичний факультет   Сумського    державного педагогічного інституту ім. А. С. Макаренка в 1978 році. В училищі з 1983 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Камчатна Світлана Олексіївна – викладач вищої категорії, викладає математичні дисципліни, працює над проблематикою вдосконалення викладання математики, закінчила фізико-математичний факультет  Сумського державного педагогічного інституту ім. А. С. Макаренка в 1981 році. В училищі з 1983 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

Лозова Тетяна Іванівна -  викладач вищої категорії, викладає математичні дисципліни, працює над проблематикою вдосконалення викладання поглибленого курсу математики, закінчила фізико-математичний факультет  Сумського  державного педагогічного інституту ім. А. С. Макаренка в 1986 році.  В училищі з 1986 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Доля Людмила Миколаївна – викладач математики. Закінчила Сумський державний педагогічний університет ім.. А.С. Макаренка у 2001 р., Магістратуру Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка у 2002 р.. Спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика». Отримала кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача математики, фізики, астрономії і безпеки життєдіяльності. Працювала в Коледжі Сумського національного аграрного університету. Спеціаліст першої категорії. В училищі працює з 2011 р.

 

 

 

 

 

 

Кірдіщев Антон Петрович- викладач інформатики та інформаційних технологій, викладач ІІ категорії, займається проблематикою застосування інформаційно-комунікаційних технологій в процесі професійної підготовки студентів педагогічного училища, закінчив соціально-гуманітарний факультет в 2005 році, магістратуру «Педагогіка вищої школи» в 2006 р., здобув кваліфікацію вчителя інформатики в 2008р., закінчив аспірантуру за спеціальність «Загальна педагогіка та історія педагогіки» в 2011р. в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С.Макаренка. В училищі з 2004 року.

 

 

 

 

 

 

ikjkjkjkjki

 

Кірдіщева Олена Василівна народилася 11 травня 1983 р в с. Мартинівка Гадяцького району Полтавської області, 2000 р. закінчила Московськобобрицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів з золотою медаллю та вступила до Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка на природничо-географічний факультет, 2008 р. вступила до магістратури Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. В педагогічному училищі з 2008 року на посаді викладача.

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito