gototopgototop

Результати вступних випробувань з гімнастики

спеціальність 014 Середня освіта (Фізична культура)


    1. Булгаков Олександр Володимирович      7 (сім)

    2. Грабінська Аня Вікторівна                        10 (десять)

    3. Григораш Іван Русланович                        6 (шість)

    4. Гришко Микола Дмитрович                      9 (дев’ять)

    5. Грушко Михайло Геннадійович               9 (дев’ять)

    6. Дроздов Валерій Геннадійович                 9 (дев’ять)

    7. Заливохіна Катерина Ігорівна                    4(чотири)

    8. Запорожець Аміна Миколаївна                 9 (дев’ять)

    9. Козлова Ярослава Юріївна                        11 (одинадцять)

    10. Красовський Олександр Сергійович        7 (сім)

    11. Лисенко Даніїл Русланович                       10 (десять)

    12. Марусенко Дмитро Романович                 4 (чотири)

    13. Машин Олександр Олександрович           9 (дев’ять)

    14. Мельник Олександр Андрійович              8 (вісім)

    15. Несторенко Жанна Сергіївна                     9 (дев’ять)

    16. Павленко Сергій Валерійович                   7 (сім)

    17. Сосєдка Богдан Олегович                           9 (дев’ять)

    18. Харченко Ярослав Сергійович                  8 (вісім)

    19. Хоменко Максим Андрійович                   8 (вісім)

    20. Храпач Тарас Борисович                            7 (сім)

    21. Цендра Ярослав Юрійович                        9 (дев’ять)

    22. Чурбаков Михайло Федорович                 9 (дев’ять)

    23. Шаповалов Дмитро Олегович                   7 (сім)

    24. Юрченко Ігор Олегович                             6 (шість)

     

    Результати вступних випробувань з творчого конкурсу з фізичної культури

    спеціальність 014 Середня освіта (Фізична культура)


    1. Булгаков Олександр Володимирович         8 (вісім)

    2. Грабінська Аня Вікторівна                            10 (десять)

    3. Григораш Іван Русланович                            6 (шість)

    4. Гришко Микола Дмитрович                          9 (дев’ять)

    5. Грушко Михайло Геннадійович                   9 (дев’ять)

    6. Дроздов Валерій Геннадійович                    9 (дев’ять)

    7. Заливохіна Катерина Ігорівна                       6 (шість)

    8. Запорожець Аміна Миколаївна                    8 ( вісім)

    9. Козлова Ярослава Юріївна                            9 (дев’ять)

    10. Красовський Олександр Сергійович            7 (сім)

    11. Лисенко Даніїл Русланович                           9 (дев’ять)

    12. Марусенко Дмитро Романович                     6 (шість)

    13. Машин Олександр Олександрович              8 (вісім)

    14. Мельник Олександр Андрійович                  8 (вісім)

    15. Несторенко Жанна Сергіївна                         8 (вісім)

    16. Павленко Сергій Валерійович                       8 (вісім)

    17. Сосєдка Богдан Олегович                              7 (сім)

    18. Харченко Ярослав Сергійович                      8 (вісім)

    19. Хоменко Максим Андрійович                       9 (дев’ять)

    20. Храпач Тарас Борисович                                7 (сім)

    21. Цендра Ярослав Юрійович                            10 (десять)

    22. Чурбаков Михайло Федорович                     10 (десять)

    23. Шаповалов Дмитро Олегович                        7 (сім)

    24. Юрченко Ігор Олегович                                 7 (сім)

 
       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito