gototopgototop
Захистимо Україну!
12.09.2018 13:56

Студенти – старшокурсники коледжу 11- го вересня зустрілися зі старшим солдатом Кузьменком Анатолієм Анатолійовичем, учасником бойових дій у зоні проведення АТО в період 2014-15 років. Анатолій Анатолійович спочатку був бійцем добровольчого батальйону «Донбас» (червень-липень 2014 року), а потім у складі розвідроти 92 ОМБр Збройних Сил України (серпнь 2014 року - вересень 2015 року). Студенти, затамувавши подих, слухали спогади учасника подій, які відбувалися на сході нашої держави у той період, переглянули відеофільм.


Анатолій Анатолійович наголосив, що головним у бойових діях є злагодженість, розуміння та чіткість виконання завдань, довіра до своїх бойових побратимів, впевненість у тому, що захист Батьківщини – священний обов’язок кожного справжнього чоловіка. Студенти мали можливість ознайомитись з умовами проходження строкової та контрактної служби в ЗСУ, приміряти військове спорядження.


Дякуємо Кузьменку А.А. і всім учасникам АТО за стійкість і вірність Україні, за те, що вони боролися і сьогодні виборюють наш суверенітет і нашу державність на східному кордоні України.


Забуга О.В., викладач предмета «Захист Вітчизни».

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito