gototopgototop
«Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить!» М.Форбс
20.06.2018 16:39

Буйно квітують на педагогічній ниві вчорашні паростки педагогічного таланту – випускники ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка». 51 випускник 2017 року, незважаючи на юний вік, впроваджує ідеї гуманної педагогіки, новаторства та педагогіки співробітництва на першому робочому місці – це учителі початкових класів, фізичної культури, музики,  математики, іноземної мови,  вихователі ДНЗ, вихователі груп продовженого дня, асистенти учителя, практичні психологи  та керівники гуртків.


Герус Р.В, учитель початкових класів

Працівниками підрозділу щодо сприяння працевлаштуванню постійно підтримується зв’язок з керівництвом місць роботи наших студентів, і дуже приємно отримувати схвальні характеристики про кожного, хто покинув alma mater і тепер прославляє її в різних куточках України.


Капуста М.О., керівник  гуртка

Викладачі вклали в світлі голови випускників досвід класиків педагогіки, і вже протягом року Лісняк Марія Михайлівна працює над методичною проблемою «Згуртування дитячого колективу», спираючись на педагогічну спадщину А.С. Макаренка, Овчаренко Єлизавета Дмитрівна будує свою роботу на основі технологій гуманного колективного виховання В.О.  Сухомлинського.

Ніщо велике ніколи не було досягнуто без ентузіа­зму. Саме ентузіазм, наполеглива праця і застосування інтерактивних методів навчання допомогли Левченко Наталії Михайлівні, учителю іноземної мови, виховати переможця ІІ етапу та учасника ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських робіт з німецької мови. У свою чергу, Ракитянський Назарій Іванович,  учитель інформатики, підготував переможця районної олімпіади з комп’ютерних технологій: його вихованець зайняв ІІІ місце у конкурсі на кращий Веб – сайт села, а також учні, яких підготував Назарій Іванович, отримали дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів на олімпіадах і конкурсах різних рівнів району та області.


Ракитянський Н.І., учитель інформатики

Крокують у ногу з часом учителі початкових класів,  які працюють у  Сумській гімназії «Просперітас», – Манжела Аліна Юріївна та Шніпко Марина Анатоліївна. У цьому році наші викладачі відвідали цей заклад і спостерігали за роботою випускниць з метою підвищення кваліфікації та здобуття навичок роботи в умовах Нової української школи.


Шніпко М.А, учитель початкових класів

Слідкують за новими тенденціями у педагогіці вчителі початкових класів закладів освіти Сумської області – Туча Яна Миколаївна,  Костюченко Лілія Володимирівна, Герус Руслана Віталіївна, Діхтяренко Діана Олегівна, Макаренко Оксана Миколаївна та Стадніченко Анастасія Сергіївна.


Кондратченко М.С., асистент учителя

Велику увагу приділяє активізації мовної діяльності учнів, опануванню ними монологічним та діалогічним мовленням, учитель англійської мови Назарова Надія Олександрівна. Забезпечують високу результативність учнів на спортивних змаганнях учителі фізичної культури   Курман Роман Іванович та Губський Валерій Віталійович.  Сумлінно ставиться до виконання своїх обов’язків практичний психолог  Горбатко Альона Олександрівна.


Стадніченко А.С., учитель початкових класів

Особливої поваги заслуговують студенти, які надали перевагу дуальній освіті і сьогодні поєднують нелегку роботу вчителя чи вихователя і навчання в стінах училища: Марущенко Катерина Сергіївна, Осипенко Іван Олександрович, Шевченко Микола Сергійович, Логвиненко Денис Сергійович, Холоша Наталія Володимирівна, Рясна Інна Миколаївна, Бондаренко Дарина Романівна.  Для них у цьому році пролунали 2 останніх дзвоники – на першому місці роботи та в рідному училищі.


Бондаренко Д.Р., учитель музики

Кожен викладач училища посіяв у душах випускників зерна добра, толерантності, гуманізму та безлічі інших чеснот, які, на нашу думку, мають прорости під час професійної самореалізації. Наша мета – конкурентноспроможний, мобільний,  успішний та затребуваний на ринку праці випускник, який посяде гідне місце у оновленій системі освіти України і   прославлятиме рідне училище. Освітяни, ми звертаємося саме до Вас -  гідно несіть горде звання випускника ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка»!

Полуйко А.Б., керівник підрозділу

щодо сприяння працевлаштуванню

 
       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito