gototopgototop
Виховна година «Україна – це Європа».
17.05.2018 14:27

День Європи (9 травня)  став символом приведення в дію нової успішної моделі співпраці між державами. Це мирне співіснування базується на спільних цінностях та інтересах. До 2000-х років святкування носило переважно культурний характер. Проходили художні виставки, концерти, інші подібні заходи. Але з тих пір як ЄС став обростати новими членами, свято поступово  набуло  яскравого політичного звучання. Відзначати цей день стали і в країнах-кандидатах.  Головний акцент ставиться на виборі громадян вектора євроінтеграції.

Ще в далекому 2003 році президент країни Леонід Кучма підписав Указ № 339 від 19 квітня, згідно з яким третя субота травня була оголошена святом Дня Європи в Україні. Головною метою всіх заходів, приурочених до цієї дати, було, як свідчить документ, продемонструвати прагнення до зближення з країнами ЄС.


10 травня студенти 331 групи підготували та провели відкриту виховну годину «Україна – це Європа». Присутні були ознайомлені з видатними діячами культури європейського значення, пов’язаними з Лебединщиною  - М.М.Петренко відомі вчені І.І. Срезневський, О.О. Потебня, письменники П.П. Гулак-Артемовський, Г.Ф. Квітка-Основ’яненко та інші.

Революція Гідності – це новий термін, який визначає політичні та суспільні зміни в Україні з 21 листопада 2013 до лютого 2014 року,  викликані відходом політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію та подальшою протидією цьому курсу.

Ми – європейці настільки, наскільки ми – українці; і лише відчувши себе справжнім українцем, можна збудувати свій український дім за європейськими стандартами.

Народне прислів'я говорить: «Гарний сусід - найближчий родич». Україна сьогодні живе у дружбі та розумінні з іншими державами, межує з 7 країнами, чотири з яких є членами Європейського Союзу. Саме партнерські відносини з країнами Європи відіграють для нашої держави велике значення.


Наставник 331 групи  Сітарська І.В.

 
       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito