gototopgototop
28 березня 2018 року відбулася ІІІ загальноучилищна студентська науково-практична конференція з проблеми «На шляху до педагогічної майстерності в Новій українській школі», присвячена 130 – річчю із дня народження А.С.Макаренка
02.04.2018 15:08

Мета і завдання конференції:

1. Вшанування пам’яті А.С.Макаренка з нагоди 130-річного ювілею, визначення зв’язку ідей видатного педагога з сучасною українською школою.   
2. Осмислення ідей концепції «Нова українська школа», Закону України «Про освіту» в контексті формування ключових компетентностей майбутнього педагога, здатного працювати в сучасній українській школі. 
3. Усвідомлення необхідності роботи в сучасних умовах на засадах педагогічного партнерства.
4. Підготовка майбутнього педагога, готового до свободи творчості і професійного розвитку на засадах особистісно орієнтованої моделі освіти.

В рамках роботи конференції студенти спільно з науковими керівниками висловили своє бачення проблеми входження в Нову українську школу. Тут студенти презентували свої наукові дослідження - початок життєвої стежки, яка приведе їх до розуміння правильного вибору професії, допоможе їм пізнати справжню ціну знань.

У конференції взяли участь студенти 3 – 4 курсів усіх спеціальностей ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка».

На конференції відбулося пленарне засідання та робота 2 секцій, які були проведені у форматі творчих майстерень.

Модераторами пленарного засідання виступили голови випускових циклових комісій: голова циклової комісії дошкільної, соціальної педагогіки, психології та окремих методик Таран Вікторія Олексіївна та голова циклової комісії шкільної педагогіки та психології Михайленко Наталія Вікторівна.

З привітаннями учасникам конференції виступили в.о. директора ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка» Л.Б.Білокобильська, яка також вручила грамоти та подяки студентам за успіхи у різних сферах діяльності, та завідувач навчально-методичного кабінету Н.В.Стеценко.

Про роботу музею педагогічної спадщини А.С. Макаренка, який є центром позааудиторної роботи в училищі і якому виповнилося 30 років, розповіла завідувач музею з моменту його створення, викладач психолого-педагогічних дисциплін, відмінник освіти України, кавалер нагрудного знаку «Антон Макаренко» Т.В.Мандрико.

Висновок про те, що задовольнити сучасні запити зможе лише висока якість освіти, задекларована у Концепції «Нова українська школа», звучав у доповідях студентів:

Филь Ірини (спеціальність «Дошкільна освіта») «Родинно-сімейне виховання у педагогічній спадщині А.С.Макаренка»

Мірошніченка Владислава (спеціальність «Музичне мистецтво») «Музична діяльність у творчості А.С.Макаренка»

Подмазки Олексадра (спеціальність «Фізичне виховання») «Розвиток ідей А.С.Макаренка щодо фізичного виховання підростаючого покоління сучасною українською школою»

Шеханіної Валерії (спеціальність «Соціальна педагогіка») «Аксіологічний підхід до виховання у педагогічній системі А.С.Макаренка і сучасна українська школа»

Яковлевої Олени (спеціальність «Початкова освіта») «Система активізації пізнавальної діяльності учнів як засіб реалізації компетентнісного навчання молодших школярів».

Зелінська Катерина (спеціальність «Початкова освіта») «Ідеї А.С.Макаренка в контексті пріоритетів освіти Лебединської ЗОШ № 5».


Секційні засідання конференції були проведені у форматі творчих майстерень.

Творча майстерня № 1 «Поема про сучасного вчителя» – для студентів, які навчаються на спеціальності «Початкова освіта».

Керівники Бідна Л.В., Доля Л.М.


Творча майстерня № 2 Усний журнал «Життєвий і творчий шлях А.С.Макаренка» для студентів, які навчаються на спеціальностях «Дошкільна освіта», «Соціальна педагогіка», «Музичне мистецтво».

Керівники Таран В.О., Баль О.В.

Усі студенти – учасники конференції, їх наукові керівники, керівники творчих майстерень отримали сертифікати. За матеріалами конференції планується видання збірника праць.

Завідувач навчально-методичного

кабінету Н.В.Стеценко

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito