gototopgototop
Підсумки декади циклової комісії викладачів іноземних мов
27.02.2018 15:40

У понеділок,  19.02.2018 року,  відбулося відкрите заняття з іноземної мови за професійним спрямуванням у 131 групі по темі « Медицина і здоров'я. Заняття провела викладач Магаляс К.В.

У середу, 21.02.2018 року, був проведений викладачем німецької мови Грушко Л.В. майстер – клас для студентів та викладачів «Чому Німеччина очолила рейтинг найпопулярніших країн? Пізнаємо нове та цікаве!» Учасники майстер-класу дізналися багато  цікавого та нового про Німеччину та змогли взяти участь в онлайн-тесті  та перевірити свої знання.

У четвер,  22.02.2018 року, викладачі Городнікова Л.В. та Карпенко О.М. організували та провели для викладачів та студентів чайну  церемонію

«Tea Party». Присутні змогли  дізнатися про традиції чайних церемоній та насолодитися смаком різних сортів чаю.

Як підсумок декади циклової комісії іноземних мов у п'ятницю, 23.02.2018 року,  викладачі відвідали Сумський  театр  драми та  музичної комедії імені

М. Щепкіна та переглянули сучасну інтерпретацію  вистави всесвітньо відомого класика  Вільяма Шекспіра « Гамлет»

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito