gototopgototop
Зустрічали чемпіона
13.02.2018 11:27

«Здоров’я – дорожче золота», «Здорова людина є самий дорогоцінний витвір природи», «Здоров’я – мудрих гонорар», «Здоровому все здорово»…

Здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя, психологічне, соціальне і духовне благополуччя людини.

 

 

Саме про це дбає педагогічний колектив училища, залучаючи студентів до фізкультурно-масової діяльності, до участі у різноманітних спортивних секціях. Спортсмени закладу постійно беруть участь у змаганнях різних рівнів, здобувають перемоги і примножують спортивну славу училища.


13-го лютого викладацький на студентський колективи зустрічали та вітали з черговою перемогою студента 431 групи Миколу Сидоренка, який вдруге став чемпіоном України з легкої атлетики у складі збірної команди Сумської області в естафеті 4х200 м.


З вітальним словом до чемпіона звернулася в.о. директора училища Л.Б. Білокобильська, побажала йому нових спортивних вершин.


Подяку від студентського колективу Миколі вручила президент СД «ОЛЕАНДА» В. Петренко.


Магаляс О.М.,

заступник директора з ВР

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito