gototopgototop
Перемога в обласному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
18.12.2017 12:24

На базі Сумського державного університету 14 грудня 2017 року проведений ІІ (обласний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів вищої освіти.


Мета заходу – сприяння піднесенню престижу української мови і літератури в молодого покоління, підвищення рівня мовної культури, виховання почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, ушанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Шевченка.

Участь в обласному етапі взяли 80 учасників. Конкурс проводився  за чотирма рівнями. За результатами було визначено по три переможці (12 осіб) для участі у всеукраїнському етапі.

Переможцем серед студентів спеціальностей гуманітарного рівня закладів вищої освіти стала студентка 141 групи Чичикало Юлія, яка посіла
І місце. Готувала студентку до конкурсу викладач української мови Карпенко Олена Михайлівна. Бажаємо студентці та викладачу перемоги в загальнонаціональному етапі!

 
       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito