gototopgototop
І знову «СІК»
07.12.2017 15:32

Студенти ВКНЗ СОР «Лебединського педагогічного училища імені А.С. Макаренка» зустріли цю зиму гаряче. Вже вкотре актова зала заповнилась сміхом,бо в її стінах відбулась 4 гра «СІК» (студентські ігри кмітливих). Жарти, пісні, імпровізації…Боротьба була запеклою і тривала впродовж трьох годин.


Глядачі мали змогу спостерігати за перевтіленнями студентів неперевершеної команди «Вінігрєт» та дещо специфічної – «#НАМАНА». Традиційно до гри долучилась команда новачків, учасники якої гідно боролись – це збірна студентів 4 курсу «Дембеля». Капітани 3 команд постаралися на славу. Якщо врахувати, що сміх продовжує життя, то ми додали ще один рік – саме настільки вистачить тих емоції, які пережив кожен присутній. Дуже приємно, що кожного року на «СІК» приїздять наші випускники.

Хоч захід тривав довго, але все було на одному диханні. Між виступами команд всі присутні могли насолодитись співом наших вокалістів та цікавими інтерактивами. Відпочили всі, крім членів журі, адже цього разу їм дійсно було важко, тому що всі команди були неперевершені!

Полуйко А.Б., культорганізатор

 
       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito