gototopgototop
Відкрите засідання «Університету культури поведінки» з теми «Вічні цінності: дружба, кохання, сім'я».
29.11.2017 21:50

28 жовтня студентами 511 групи під керівництвом наставника Щуцької Оксани Михайлівни проведено відкрите засідання «Університету культури поведінки» з теми «Вічні цінності: дружба, кохання, сім'я».


Ведучі заходу Ніколенко Альона та Скиба Ірина довели, що вічні цінності займають в житті кожної людини по-справжньому гідне місце, це те, чим дорожить людина, до чого прагне і про що вона думає.

Учасники заходу переглянули відео «Про справжню дружбу», «Хто такий друг?», «Кохання це…», «Притча про щасливу сім’ю».

Виконали вправи, визначили, якими рисами повинні бути наділені ідеальний хлопець та ідеальна дівчина, які вимоги висувають до свого майбутнього супутника (супутниці) життя; в групах розробили пам’ятку «10 правил щасливої сім’ї».

Ячменьова Олександра розповіла притчу про дружбу Бориса Крумера, яка відповіла на риторичне питання «А скільки треба мати друзів, аби почуватися щасливим?»

Розглянутий нами список вічних цінностей далеко не повний, кожен має право додати до нього щось своє. Матеріал виховної години спонукав студентів задуматись над особистісними якостями, які дадуть можливість розраховувати на взаємну дружбу та щасливу любов. Ніхто у світі ще не придумав моделі особистого щастя без кохання, без сім’ї.


Щуцька О.М.

Наставник 511 групи

 
       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito