gototopgototop
Виставка методичних матеріалів викладачів циклової комісії філологічно-гуманітарних дисциплін
15.11.2017 14:53

З метою реалізації науково-методичної проблеми навчального закладу,

Концепції «Нова українська школа», сприяння постійному професійному зростанню та розвитку професійної компетентності викладачів, упровадження в освітній діяльності нових педагогічних технологій у рамках декади циклової комісії філологічно-гуманітарних дисциплін проведено виставку науково-методичних матеріалів викладачів.

На виставці представлено навчально-методичні посібники, методичні розробки, збірники матеріалів наукових статей та позанавчальних заходів,  інформаційно-аналітичні бюлетені.

Виставка методичних матеріалів сприяє створенню умов для вдосконалення фахової майстерності викладачів, популяризації педагогічного досвіду, ознайомленню педагогічної громадськості з досягненнями викладачів циклової комісії філологічно-гуманітарних дисциплін.

Карпенко О.М., голова циклової комісії

викладачів   філологічно-гуманітарних дисциплін

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito