gototopgototop
Доторкнутись до прекрасного
03.11.2017 16:39

27 жовтня 2017 року студенти 541 групи разом з наставником Забугою Н. І. мали змогу відвідати виставу під назвою «Віват, фараони!» у виконанні неперевершених акторів Сумського академічного театру драми і комедії імені М. С. Щепкіна.


У нашому сучасному метушливому світі не кожного дня, на жаль, можна відпочити від буденності і зануритися у прекрасне театральне розмаїття та довершену гру акторів, адже виконавці головних ролей комедії-фарсу «Віват, фараони!» є дійсно професіоналами своєї справи. Події у виставі перенесли глядачів у звичайне українське село, де сталася велика дивина: чоловіки-керівники допилися вже до того, що відчули себе фараонами, яким жінки повинні ноги цілувати. Аж раптом… стали жінками, а їхні дружини – чоловіками! Тепер вони скуштували всі принади нового життя: прання, прасування, галасливі діти... Що ще потрібно для жіночого щастя? Та тільки як з ним впоратися, з цим жіночим щастям? А дружини-начальниці проводять збори, ведуть пустопорожні розмови, вирішують питання планетарного масштабу, пиячать. Життя прекрасне... Але настає рятівне пробудження, виявляється, це був всього лише сон.

У тонкій іронічній формі висміюється байдужість чоловіків до жіночої праці, а у фінальних рядках: «Жінок цінувати треба!», передається основна думка комедії.

Студенти отримали естетичну насолоду й задоволення від перегляду вистави, були в захваті від професійної та майстерної гри акторів, істинного храму мистецтва – театру.

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito