gototopgototop
Пізнаємо свій край
04.10.2017 15:51

У вівторок студенти нашого училища на чолі з головою циклової комісії викладачів природничих дисциплін Приходьком С. В. та викладачем основ природознавства Приходько І. А.  відвідали місто Батурин, що на Чернігівщині. Дісталися міста призначення близько дев’ятої і одразу вирушили в будинок – музей Василя Кочубея. Екскурсовод Руслана Іванівна провела змістовну екскурсію володіннями Генерального судді та ближче познайомила нас з цією історичною постаттю.

 

 

Далі за планом ми відвідали палац гетьмана Кирила Розумовского, який є частиною Національного історико – культурного заповідника «Гетьманська столиця». Олексій Анатолійович, який був нашим екскурсоводом, розказав історію створення, руйнування та реконструкції цього палацу. Стало відомо, що його реставрували за часів президента Віктора Андрійовича Ющенка, який вклав в нього не один мільйон гривень.

Останньою зупинкою нашого маршруту стала  Цитадель Батуринської фортеці. Екскурсовод Роман детально розповів про ту красу, до якої були приковані наші погляди. Ми мали змогу оглянути музей воскових фігур, який був нещодавно відкритий, а також помилуватися величністю річки Сейм та самого міста Батурин з оглядового майданчика, який знаходиться на території фортеці. Всі студенти після екскурсій активно обговорювали різні моменти, які запам’яталися їм з цього насиченого дня. Нам все дуже сподобалося.


Балака Марина, студентка 131 групи

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito