gototopgototop
Юність, яка мужніє у боях.
21.09.2017 08:30

Молюся за тебе, моя Україно,

За кожного батька, за кожного сина,

За кожную матір, за кожну дитину,

Я Бога прошу – збережи Україну!


Сьогодні наша країна переживає, напевно, найдраматичніші часи у своїй новітній історії. Українці змушені зі зброєю в руках захищати свою незалежність, територіальну цілісність і єдність держави, віддаючи в жертву своє життя. Війна, яка точиться на нашій землі, – це випробування для всіх: як для війська і силових структур, так і матеріальних і духовних сил народу.


Сьогодні наші хлопці, чоловіки – це мужні воїни, які закарбовують в історії України символи звитяги, перемоги, стоять на заданих рубежах, оберігаючи спокійний сон своїх родин і України загалом. Ми повинні знати і гідно оцінювати вклад наших земляків у цю героїчну сторінку нашої історії.


20 вересня 2017року студенти спеціальності «Фізичне виховання» зустрілися з учасником АТО на сході України Дмитром Георгійовичем Шушковим.


Дмитро Георгійович розповів студентам про себе, нелегкі бійцівські будні, відповів на запитання присутніх. Юнаків цікавило все: як він потрапив у зону АТО, який момент найбільше вразив його під час перебування на сході України, як він ставиться до роботи волонтерів та до реформування Збройних Сил України, які умови служби у Збройних Силах України за контрактом.


Студенти спеціальності «Музичне мистецтво» Ольга Пащенко та Софія Бубон привітали гостя чудовими піснями.


Магаляс О.М.,

заступник директора з виховної роботи

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito