gototopgototop
Декада циклової комісії соціально – економічних дисциплін.
26.02.2017 16:02

З 26 січня в Лебединському педагогічному училищі проходила декада циклової комісії соціально – економічних дисциплін. В рамках проведення декади були проведені ряд позанавчальних заходів присвячених визначним подіям історії нашої держави: урочистий захід до Дня Соборності України, урочистий захід до Дня пам’яті в’язнів концтаборів і жертв Голокосту, урочистий захід до Дня пам’яті Героїв Крут.

 

Були проведені конкурси стінгазет до всіх заходів. Для студентів були влаштовані перегляди фільмів «Цікаво про все – гроші» та «Права людини». Цікавою сторінкою декади стала презентація книги краєзнавця В.Ф. Пазинича «На камені вічності». Викладачі циклової комісії Кобзар Я.М., Гриценко К.Ю.,Пархоменко Т.М. та Венгеровський Я.С. провели відкриті заняття.

З метою перевірки рівня знань студентів були проведені загальноучилищні олімпіади з історії України та всесвітньої історії. Переможцем олімпіади з всесвітньої історії став Легкий Микола (411 гр.)    Переможцем олімпіади з історії України став Чикалов  Денис (121 гр.)

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito