gototopgototop
Мирна країна – щаслива дитина
28.11.2016 12:44

23 листопада 2016 року завершилась акція «Мирна країна – щаслива дитина», яка була проведена в рамках декади циклової комісії викладачів дошкільної, соціальної педагогіки, психології та окремих методик під керівництвом викладачів Щуцької О.М., Вознюк В.В., Баль О.В.

В акції взяли участь студенти спеціальності «Дошкільна освіта» та «Соціальна педагогіка», які залучили до співпраці викладачів училища, а також студентів інших спеціальностей.

На зібрані студентами кошти були придбані подарунки для дітей, які є мешканцями дитячого будинку у місті Суми.

Дитячий будинок студенти та викладачі училища відвідують вже не вперше. Ця співпраця була розпочата у березні 2016 році, коли учасники акції завітали до цього закладу та познайомились з його працівниками і мешканцями. Чергова зустріч ще раз переконала студентів та викладачів, що в будинку дитини працюють справжні педагоги за покликанням, щиро і віддано закохані у свою справу.

Методист Нестерова Людмила Олександрівна, провела для студентів цікаву екскурсію та розповіла про напрямки роботи фахівців, що працюють з дітьми.

Студенти мали можливість відвідати і помилуватися експонатами народознавчої кімнати, яку дбайливо поповнюють матеріалами працівники будинку дитини.

Практичний психолог Царицина І. Є. познайомила студентів з особливостями роботи, яку вона здійснює із своїми маленькими вихованцями. Студенти відвідати її кабінет, познайомились з матеріалами, які використовує психолог у роботі з дітьми. Досвідом своєї роботи із студентами поділились логопеди – Фесенко А.О. та Козлова Т.М.

Під час візиту до будинку дитини, учасники акції мали можливість  відвідати кімнату Монтессорі, яка укомплектована всіма матеріалами, що є необхідними для роботи за методикою М. Монтессорі. З особливостями своєї роботи за методикою М. Монтессорі студентів познайомила педагог-Монтессорі – Співак І. Л.

Протягом перебування у будинку дитини, студенти не лише познайомились з досвідом роботи спеціалістів, але і ще раз переконалися, що доля вихованців в руках педагога, в його золотому серці, яке має бути джерелом радісного пізнавального і морального зростання дітей.

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito