gototopgototop
Міський студентський бал – 2016
24.11.2016 09:47

Традиційно осіння пора – це пора віденських балів. Тож 22 листопада глядацька зала  міського центру культури та дозвілля  була перетворена в танцювальну залу. Тут відбулось надзвичайне дійство – студентський бал! Запрошені були  студенти трьох навчальних закладів нашого міста на чолі з директорами. Наш заклад представляли 21 чарівні та неповторні  пари.  На початку заходу все студентство привітав міський голова Бакликов О.М. і нагородив найкращих в трьох номінаціях – «Спорт», «Волонтерство» та «Навчання».

Нагороди отримали студенти педучилища Дмитро Вакуленко, Вікторія Козинка та Анастасія Іванова. Студенти кожного закладу емоційно та креативно представили своє студентське життя в усіх його проявах, виконали Гімн закладу, прийняли щирі вітання від керівників. А потім закружляли в мелодійному вальсі. Готували наших студентів юні хореографи Марина Капуста та Ольга Падалка, які пройшли вишкіл у Тетяни Литовченко, і культорганізатор Альона Полуйко.


Попри це, виступ вдався на славу. 21 танцювальна пара злилася в єдиному пориві вальсу, показали  майстерність вальсових кроків, складні підтримки  та у фіналі феєричну карусель.  А на завершення всі учасники свята злилися у спільному танці.

Після офіційної частини студентство чекали фуршет та дискотека. Загалом, цей день залишиться в пам’яті кожного з учасників дійства як непересічна подія. Дякуємо організаторам за прекрасно проведений час!

 
       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito