gototopgototop
БУР LAB | Лабораторія відповідальності
13.10.2016 19:01

З 30 вересня по 06 жовтня 2016 року в мальовничому селі Тюдів Івано-Франківської області проходила тижнева школа для волонтерів Всеукраїнського волонтерського табору "Будуємо Україну Разом" - БУР LAB | Лабораторія відповідальності. Під час занять у зазначеній школі учасники мали можливість не лише навчатися, але й  розробити та втілити свій проект у життя.

БУР LAB | Лабораторія відповідальності виконується в рамках проекту «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри» (UCBI), що фінансується Агентством США з Міжнародного розвитку (USAID).


Студенти нашого училища брали участь у волонтерському таборі «Будуємо Україну разом» і тому мали змогу долучитися до БУР LAB. Перепелиця Анна, Дзюба Віта та Глушак Ольга ввійшли до складу команди Сумської області і  розробили проект «Switch on», за який посіли ІІ-ге місце в конкурсі проектів.
На заняттях з командами працювали ментори та модератор школи Роман Морозов - співзасновник  Криворізької Ради Церков,  ГО «Об’єднання Відповідальних Громадян» та засновник  культурно-громадського центру «ШELTER+».


Одним із спікерів став Ярослав Грицак,  який розповідав про роль загальнолюдських цінностей у формуванні світогляду сучасного покоління. З Андрієм Рождественським учасники здійснили дводенну мандрівку Карпатами, де вчилися діяти як команда та мали змогу піднятися на вершину  Говерли.    Натхненні та  з новими силами дівчата почали роботу над реалізацією проекту.

  


Анна Перепелиця, 132 група

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito