gototopgototop
Відкриття VІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка
07.10.2016 09:50

Щорічно, у цю осінню пору починає наша Україна день новий із Шевченковим ім’ям.

Сьогодні по всій Україні в усіх навчальних закладах відбуваються урочистості з нагоди відкриття мовно-літературного конкурсу. Студенти ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» не залишилися осторонь цієї події. Тож 6 жовтня 2016 року на базі училища під керівництвом викладачів філологічно-гуманітарних дисциплін було проведено відкриття VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Захід пройшов у теплій і доброзичливі атмосфері. Ведучі свята переконували, що відродження України, її духовності неможливе без вивчення спадщини Шевченка, адже творчість Кобзаря – то найдорогоцінніший скарб, що підтримує християнина-українця впродовж усього життя, передається з покоління в покоління.

З вітальним словом до учасників і гостей свята звернулася заступник директора з навчальної роботи   Анастасія Матвіївна Ворона.

На заході прозвучало чимало творів Тараса Шевченка. Читці проникливо, з особливою експресією читали його вірші, намагалися довести, що шевченкове слово пророче, у ньому вся історія нашої України.

Наш навчальний заклад пишається  Івановою Анастасією та Тютюнник Лілією – переможцями загальнонаціонального етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка.

Великий Кобзар – видатний український поет, художник, мислитель, основоположник нової української літератури. Ми маємо збагнути, що наше минуле, теперішнє і майбутнє — це його Доля, Муза і Слава.

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito