gototopgototop
Навчання за програмою «Active Citizens»
01.04.2016 11:32

23 - 24 березня 2016 року на базі нашого училища КУ «Сумський міський центр дозвілля молоді» та Сумська міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив», котра є офіційним партнером програми Британської ради «Активні Громадяни» в нашому регіоні,  провели навчання студентів 2 курсу і 3 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка за навчальною програмою «Active Citizens», яка реалізовується протягом березня - травня 2016 року для найактивніших районів Сумської області.


«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.


Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій. Саме вони є рушіями реформ у своїх громадах та джерелами отримання знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності, вмінні вести безконфліктний діалог задля досягнення спільних цілей.

Соціальний педагог Коваленко С.Л.

 
       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito