gototopgototop
Акція «Біла ромашка»
28.03.2016 14:35

24.03.2016 року за ініціативи психологічної служби і  студентів 531 групи, з метою привернення уваги до проблеми туберкульозу, ознайомлення з ранніми симптомами і основними принципами профілактики туберкульозу, необхідністю підтримувати здоровий  спосіб життя, проведено інформаційно-просвітницьку акцію "Біла ромашка", присвячену Всесвітньому Дню боротьби з туберкульозом.


Щербаченко Даяна, Шульга Дарина, Горват Жанна, Хаврат Катерина та Кравцова Вікторія розповсюджували у місті інформаційно-профілактичні буклети, закликаючи всіх потурбуватись про своє здоров'я та вчасно проходити обстеження на туберкульоз. Окрім цього, студенти роздавали перехожим паперові білі ромашки - символ  допомоги і надії для хворих у всьому світі.


 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito