gototopgototop
«Молодь для молоді»
22.12.2015 13:52

16 грудня 2015 року в м. Суми проходив  Обласний молодіжний форум «Молодь для молоді».

Мета форуму: створення майданчику для обговорення та розробки напрацювань щодо реалізації в м. Суми та Сумській області молодіжної політики, формування рекомендацій до проектів місцевих молодіжних програм шляхом створення умов для конструктивного діалогу між усіма можливими учасниками процесу реалізації молодіжної політики. Лебедин представляли начальник відділу молоді та спорту Лебединської міської ради Костянтин Забуга та соціальний педагог училища Світлана Коваленко.


Відкрили форум Ірина Купрейчик - заступник голови Сумської обласної державної адміністрації та Степан Пак, заступник Сумського міського голови. Начальник управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації Дмитро Лантушенко презентував проект обласної комплексної програми «Молодь Сумщини на 2016-2020 роки».


Також  важливим аспектом форуму було створення майданчику для обміну думками для подальшого формування спільного бачення розвитку молоді. Проходила  робота за наступниками секціями:

- громадянська освіта та патріотичне виховання молоді;

- розвиток неформальної освіти;

- зайнятість молоді;

- здоровий спосіб життя.


По закінченню відбулося обговорення напрацювань та рекомендацій по результатам роботи кожної із секцій, оголошення резолюції форуму.

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito