gototopgototop
Декада предметів фізико-математичного циклу
08.11.2014 11:13

З 27 жовтня 2014 року по 7 листопада 2014 року в училищі проводилася декада предметів фізико-математичного циклу.


В рамках декади було проведено відкриті заняття з астрономії (викладач Подоляк В. К.), математики (викладач Доля Л. М.); позанавчальні заходи з фізики «Україна і космонавтика» (викладач Подоляк В. К.), методики математики «Лабораторія сучасного уроку» (викладач Камчатна С. О.), математики «Краса математики» (викладач Лозова Т. І.), інформатики «Брейн-ринг» (викладач Кірдіщева О. В.); олімпіади з математики (викладачі Доля Л. М., Лозова Т. І.), інформатики (Минюк І. М., Кірдіщева О. В.).


В методичному кабінеті училища було розгорнуто виставку науково-методичних матеріалів викладачів циклової комісії, а в фойє училища виставку-конкурс стінної преси присвяченої фізиці, математиці, інформатиці., протягом декади на заняттях викладачі проводили 5-й хвилинки науки та техніки.

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito