gototopgototop
«Феєрія талантів»
07.11.2014 15:40

28 жовтня 2014 року в актовій залі навчального закладу  відбувся  незвичний концерт «Феєрія талантів». До уваги викладачів та студентів були представлені цікаві виступи дітей вокального ансамблю «Крошки» та солістів дитячої музичної школи м. Охтирка (керівник Крошка Лариса Анатоліївна).


Особливими  гостями були  вихованці Охтирської ДЮСШ – секція спортивної акробатики, керівником якої є наш випускник 2009 року Горпинченко М.Г. (наставник Романенко С.А.).


Цікавий сценарій концерту підготувала чарівна ведуча Горпинченко (Шиян) Я.В., в минулому  випускниця 2011 року (наставник Артеменко Л.В.).


Щиру подяку висловлюємо організатору творчої зустрічі, випускнику 1994 року Порохні Г.М. (наставник Подоляк В.К.).


Студентський та викладацький колектив училища вітає тренера-викладача секції спортивної акробатики Охтирської ДЮСШ Горпинченка М.Г. та його вихованців з зайнятим почесним III місцем особисто-командного чемпіонату Сумської області, який відбувся 1-2- листопада 2014 року в м. Суми. Змагання проводилося згідно діючих правил та кваліфікаційної програми.


За підсумками змагань серед жіночих пар та груп дівчата зайняли почесні призові місця.

Бажаємо творчих успіхів  Вам, наші дорогі гості !!!!!

Підготувала Сітарська І.В.

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito