gototopgototop
«Не будь байдужим!»
10.04.2014 10:19

Життя кожного з нас досить складне і вимагає неабияких зусиль для підтримки його на стабільному рівні. Проте, не всі можуть впоратись із проблемами, які з’являються щодня.

Державою створюються спеціальні заклади соціального спрямування, готуються фахівці із соціальної роботи для надання соціальних послуг найбільш вразливим категоріям нашого суспільства. Спеціально для підтримки та захисту жінок і дітей в Сумах діє КУ «Центр матері та дитини»

Студенти 541 групи спеціальності «Соціальна педагогіка»  08 квітня 2014 р. відвідали Сумський КУ «Центр матері та дитини» та ознайомилися з його роботою.


Це соціальний заклад тимчасового проживання жінок на 7-9 місяці вагітності та матерів з дітьми від народження до 18 місяців, які опинились у складних життєвих обставинах, що перешкоджають виконанню материнського обов’язку.

Волонтерська організація училища ніколи не залишається осторонь чужих проблем. Студенти-волонтери  надали допомогу Центру матері та дитини, а саме придбали памперси, пральний порошок, дитяче харчування «Малютка», присипки для дітей.

Волонтерство – справа честі, дзеркало душі кожної людини. Студенти училища пропагують і власним прикладом доводять, що волонтером бути модно, престижно та завжди актуально.

Коваленко С.Л.

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito