gototopgototop
I етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
28.11.2013 11:33

26 листопада в педагогічному училищі  проведений I етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді   імені Тараса Шевченка,  у якому взяли участь студенти навчального закладу.

Завдання  передбачали  написання творчої  роботи, яка  пов’язана  з життям і творчістю Тараса Шевченка, історичною спадщиною українського народу, його  культурою, мораллю, духовними цінностями, та виступу перед студентською аудиторією.

Переможцями конкурсу визнані:

І місце   Коваленко Тетяна Іванівна (141 група)

ІІ місце  Гуща Аліна Василівна (142 група)

ІІІ місце  Стеценко Олександра Олександрівна (121 група)

Переможцем I етапу IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді   імені Тараса Шевченка є студентка 141 групи Тетяна Коваленко, яка посіла І місце в загальнонаціональному етапі

ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді   імені Тараса Шевченка.

Журі І етапу ІV Міжнародного мовно-літературного  конкурсу відзначає, що конкурс сприяє виявленню творчо обдарованої студентської молоді, утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед студентства,  вихованню шанобливого ставлення до рідного слова.

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito