gototopgototop
Наукова діяльність як шлях формування професійних компетентностей майбутнього фахівця
11.01.2019 13:26

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ЯК ШЛЯХ ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ – під такою назвою 6-7 грудня 2018 року відбулася міжнародна науково-практична конференція на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка.


У матеріалах конференції опубліковані роботи викладачів циклової комісії природничих дисциплін коледжу, зокрема, Гурняк І.А. «Створення електронного підручника засобами хмарного сервісу GOOGLE SITES», Приходько І.А. «Використання мобільної природно-наукової лабораторії LABDISK в початковій школі», Приходька С.В. «Сучасні інформаційні технології навчання як засіб організації самостійної роботи студентів педагогічного коледжу».

Робота над зазначеними проблемами буде продовжена участю у наступних науково-практичних конференціях.


Голова ЦК викладачів природничих

дисциплін Приходько С.В.

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito