gototopgototop
Новорічна казка
09.01.2019 09:46

Напередодні Нового року всі чекають чудес. Особливо на це свято чекають діти. Студенти-активісти, а саме: Валерія Петренко (531 гр.), Юлія Бабак (531гр), Владислав Жовба (521 гр.), Владислав Мисюк (521 гр.), Катерина Чередніченко (122 гр.), В’ячеслав Лук’янов (441 гр.), Олексій Шаповалов (431 гр.), Ольга Пащенко (341 гр.), Ячменьова Олександра (521 гр.) подарували новорічну казку дітям викладачів та працівників КЗ СОР «Лебединське педагогічний коледж імені А.С. Макаренка» а також учням ЗОШ I-III ступенів с. Мижиріч.


Неперевершена гра акторів, яскраві костюми, веселі ігри та конкурси, запальні хороводи подарували всім присутнім гарний та святковий настрій. Як говорить народна мудрість, краще один раз побачити, ніж сто раз почути.Л. Щербань,

культорганізатор

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito