gototopgototop
Конкурс соціальної реклами «Я люблю своє місто»
29.12.2018 12:16

Протягом грудня відділом молоді і спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради проводився конкурс соціальної реклами “Я люблю своє місто”. 27 грудня у стінах Лебединської міської ради відбулося підведення підсумків конкурсу та нагородження переможців. Серед переможців є і студенти нашого коледжу.


У номінації “Чисте місто починається із кожного з нас”:  ІІІ місце – Вікторія Клименко (521 група).

У номінації “Лебединці – нація нація здорових людей” до трійки лідерів увійшли: І місце – Катерина Виноград (122 група) , ІІ місце - Катерина Чередніченко  (122 група).

У номінації “Гарна освіта сьогодні – справжній професіонал завтра: ІІІ місце – Юлія Бабак (531 група).

У номінації “Розумне суспільство проти насильства”: ІІІ місце – Діана Сосноковська (521 група).

Приз глядацьких симпатій отримала робота студентки 122 групи Соловей Анни. Роботи студентів Гопко Ольги, Комісар Анни, Іщенко Поліни, Цикало Валерії отримали Подяки за активну участь у конкурсі соціальної реклами.


Світлана Коваленко,

соціальний педагог

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito