gototopgototop
Велика сила доброчинності.
22.12.2018 14:57

Доброчинність – не наука, вона - дія. У традиціях українського народу благодійність завжди посідала і посідає чільне місце. Особливо приємно отримувати подарунки напередодні Новорічних свят, коли всім віриться у дива та краще майбутнє.

Тож студентський та викладацький колективи коледжу з ентузіазмом та надією на подальшу співпрацю сприйняли вітання  з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим та у подарунок активно-акумуляторну акустичну систему з 2-ма мікрофонами від Благодійного фонду імені Івана Григоровича Лозового.

 

Ми щиро вдячні за привітання та подарунок і зичимо Івану Івановичу та працівникам фонду мудрих перспектив на майбуття, любові, сили і терпіння.

Магаляс О.М.,

заступник директора з ВР

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito