gototopgototop
І етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
06.11.2018 16:36

5 листопада 2018 року викладачами циклової комісії філологічно-гуманітарних дисциплін педагогічного коледжу було проведено I етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який започаткований 2010 року Указом Президента України від 30.09.2010 № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка».

Переможці І етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка:

І місце –  Петренко Валерія (531 група)

ІІ місце – Мироненко Мирослава (121 група)

ІІІ місце – Горішняк Марина (142 група)

Журі І етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відзначає, що Конкурс сприяє виявленню творчо обдарованої молоді, утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед студентства.

Олена КАРПЕНКО, голова циклової комісії

викладачів філологічно-гуманітарних дисциплін

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito