gototopgototop
10 – 11 січня 2018 року відбулася щорічна (десята) науково-практична конференція викладачів училища з проблеми Управління самостійною роботою студента як фактор підвищення якості освіти в контексті Нової української школи

10.01.2018 р. відбулося пленарне засідання у формі панельної дискусії

Відкрила роботу конференції в.о. директора училища Л.Б.Білокобильська. Викладачам Карпенко О.М., Костирці Ю.В., Перевозник Л.О. за дорученням ректора СумДПУ ім. А.С.Макаренка були вручені подяки за високий рівень професіоналізму, успішну реалізацію міждисциплінарних проектів та активну участь в Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Культуромовна особистість фахівця у ХХІ столітті».

Докладніше
 
П'яті обласні Педагогічні Читання «Сім’я – лоно культури людства» м. Лебедин
19.01.2018 08:59

Шановні колеги, дорогі друзі!

Будемо раді зустрітися з Вами на П'ятих обласних Педагогічних Читаннях, які відбудуться на базі ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка».

Докладніше
 
Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
29.12.2017 16:33

Шановні колеги, студенти, батьки! Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай прийдешній 2018 рік буде щасливим та принесе мир, злагоду і благополуччя  кожній родині,  а Різдво Христове наповнює серця  любов'ю, надією і вірою. Щоб разом з боєм курантів у двері  Ваших  осель постукали удача, успіх і достаток, а через поріг переступили мир і благодать.

Докладніше
 
Відзнака волонтерської діяльності

19 грудня 2017 року  Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Лебединської міської ради  нагородило Грамотою за активну громадську позицію, безкорисливу, свідому та добровільну допомогу тим, хто її потребує, небайдуже ставлення до дітей з інвалідністю волонтерів ГО «МО «Червоні вітрила» м. Лебедин».

Докладніше
 
Подарунки до Дня Святого Миколая

День Святого Миколая - одне з найбажаніших дитячих свят. За кілька днів діти зазвичай пишуть святому листи з побажанями. Ну і хто з них чемно поводився  неодмінно отримує під подушку подарунок.

Докладніше
 
Презентація роману Ю. Ю. Горліса-Горського «Холодний Яр».

Коли я впаду… мою кров вип’є рідна земля,

щоб виростити з неї траву для коня того,

хто стане на моє місце…

Юрій Горліс-Горський

19 грудня 2017 року в рамках відзначення 100-ліття Української революції студенти 211 групи та викладачі соціально-економічних дисциплін підготували та провели виховну годину, на якій відбулася презентація історико-документального роману Юрія Юрійовича Горліса-Горського «Холодний Яр».

Докладніше
 
Перемога в обласному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
18.12.2017 09:24

На базі Сумського державного університету 14 грудня 2017 року проведений ІІ (обласний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів вищої освіти.

Докладніше
 
Вагомі досягнення у вивченні рідної мови
18.12.2017 09:21

7 грудня 2017 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбувся ІІ (обласний) етап
ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Докладніше
 
«ПершаПопередня12345678910НаступнаОстання»

Сторінка 1 з 49
       © 2017 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito