gototopgototop
«Родинне джерело»
25.05.2018 13:39

24 травня у міському центрі культури і дозвілля відбувся  щорічний міський фестиваль сімейної творчості «Родинне джерело».  Талановиті родини Лебединщини презентували свої творчі надбання у різних жанрах, а саме: декоративно – ужиткове мистецтво, вокальний, хореографічний та драматичний жанри. Культорганізатор нашого училища Людмила Валеріївна Щербань взяла активну участь у цьому заході.


Докладніше
 
Готуємось до професійної реалізації
22.05.2018 16:40

Проблема пошуку роботи для випускників закладів вищої освіти, та й молоді взагалі, не втрачає своєї актуальності і сьогодні. Тому соціальним педагогом проводяться різнопланові заходи, зокрема семінари-практикуми «Мотивація студентів до успішного працевлаштування», на яких розглядаються проблеми працевлаштування молоді, визначається низка якостей, умінь, навичок, необхідних для їхнього життєвого успіху та ін.


Так, 22.05.18 року був проведений семінар-практикум для студентів випускних груп спеціальності «Соціальна педагогіка» та «Дошкільна освіта», основна мета якого - формування позитивної мотивації до пошуку роботи.

На захід були запрошені: заступник директора Лебединської міськрайонної служби зайнятості  Чегринець І.А., провідний фахівець з питань зайнятості Стеблянко О.О. та керівник підрозділу щодо сприяння працевлаштування Полуйко А.Б.


Учасники семінару виконували інтерактивні вправи щодо визначення ціннісних пріоритетів, виявляли особистісні характеристики, які необхідні для досягнення професійних цілей. Відпрацьовували й навички самопрезентації, так як це одна із основних навичок успішного працевлаштування.


Захід пройшов у форматі дискусійної панелі, що дало можливість охочим отримати ґрунтовні й вичерпні відповіді на різнопланові запитання.

Коваленко С.Л.,

соціальний педагог

 
Святкували День вишиванки
22.05.2018 10:58

17 травня 2018 року в Україні відзначали День вишиванки - свято, приурочене українській культурі і традиціям. Викладачі та студенти ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» долучилися до свята, яке щороку припадає на третій четвер травня.

Докладніше
 
«А над світом вишиванка цвіте»
22.05.2018 10:41

Усе навколо завмирає,

Коли вдягаю вишиванку.

Лиш серце радісно палає,

Мов промінь сонця на світанку.

В українців є такий вислів: «Народитися в сорочці» - бути щасливим у житті. Тому сорочка - це не лише частина нашого гардеробу, а певна закодована сукупність сорока божественних енергій, що творять довершену та гармонійну долю людини. Тож знову, як і щорічно, у травні вся Україна відзначає День вишиванки.

Говорячи про везучу людину, що «народилась в сорочці», ми згадуємо ту саму доленосну вишиту сорочку – символ здоров’я, краси, чистоти помислів і єднання з душею предків. І одна з численних істин чи аксіом давнини –  віра в те, що вишивка творить гармонію.

Цього дня, а саме 17 травня, все училище, підтримавши традиції українського народу, вбралося у вишиванки.

Докладніше
 
Вишиванка – це модно!
21.05.2018 14:12

Українську вишивку називають «молитвою без слів», а сорочка - вишиванка  є головним оберегом людини. Святе покривання, яке найближче до тіла, - це, звісно, своя сорочка. В українців є такий вислів: «Народитися в сорочці» - бути щасливим у житті. Тому сорочка - це не лише частина нашого гардеробу, а певна закодована сукупність сорока божественних енергій, що творять довершену та гармонійну долю людини. Кодування сили має в собі і українська вишиванка, якій надавали величного змісту, вишиваючи сакральними узорами-письменами долю.

Докладніше
 
Нові вчителі нової школи
21.05.2018 13:36

Реформування української школи триває. І наразі актуальним стає питання: «Як реалізувати Концепцію Нової української школи?» та «Хто  буде її реалізовувати?».

18.05. 2018 року на базі Вищого комунального навчального закладу Сумської обласної ради «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка» за організації відділу освіти Лебединської РДА відбувся  науково-методичний семінар «Формування предметних компетентностей молодших школярів в умовах Нової української школи», у роботі якого взяли участь 15 учителів майбутніх перших класів шкіл району на чолі з методистом районного методичного кабінету Сіробабою Л.А.

Докладніше
 
Виховна година «Україна – це Європа».
17.05.2018 14:27

День Європи (9 травня)  став символом приведення в дію нової успішної моделі співпраці між державами. Це мирне співіснування базується на спільних цінностях та інтересах. До 2000-х років святкування носило переважно культурний характер. Проходили художні виставки, концерти, інші подібні заходи. Але з тих пір як ЄС став обростати новими членами, свято поступово  набуло  яскравого політичного звучання. Відзначати цей день стали і в країнах-кандидатах.  Головний акцент ставиться на виборі громадян вектора євроінтеграції.

Ще в далекому 2003 році президент країни Леонід Кучма підписав Указ № 339 від 19 квітня, згідно з яким третя субота травня була оголошена святом Дня Європи в Україні. Головною метою всіх заходів, приурочених до цієї дати, було, як свідчить документ, продемонструвати прагнення до зближення з країнами ЄС.

Докладніше
 
Спеціальне об`єктове тренування з питань цивільного захисту ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
16.05.2018 15:17

Життя свідчить, що чим раніше людина вивчить основні принципи самозахисту та усвідомить свою відповідальність під час надзвичайної ситуації, тим ефективнішими будуть результати. Саме тому студенти стають важливими суб’єктами інформаційних та навчальних програм, які реалізуються в системі освіти України на регулярній основі. Знання, отримані студентами при вивченні навчальних програм з основ здоров’я та цивільного захисту населення, практично закріплюються в ході тренувань з питань цивільного захисту, який проводився сегодні 15 травня у нашому навчальному закладі.

Докладніше
 
«ПершаПопередня12345678910НаступнаОстання»

Сторінка 1 з 60
       © 2018 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito