gototopgototop
ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ БІОЛОГИ.
16.04.2019 10:25

Біологію справедливо вважають нині наукою майбутнього. Лише вдумайтеся: згідно з офіційним дослідженням «Shape of Jobs to Come», підготовленим компанією Fast Future для уряду Великобританії, із двадцяти нових спеціальностей, які виникнуть у наступні два десятиріччя, сім буде пов’язано з біологією.
Цей предмет не випадково захоплює  багатьох студентів. Тому в рамках декади циклової комісії викладачів природничих дисциплін з методиками навчання 16 квітня відбулася загальноколеджна олімпіада з біології та анатомії людини. В результаті маємо наступні досягнення:

Докладніше
 
День довкілля
15.04.2019 13:15

Сучасній молоді для успішного оволодіння обраною професією необхідний високий рівень загальноосвітньої і професійної підготовки.

Зараз проходить декада циклової комісії природничих дисциплін з методиками навчання. Викладачі циклової комісії моделюють таку систему навчання і виховання, яка б формувала у студентів ініціативність, творчість, мобільність, гнучкість, динамізм, комунікативність, здатність та бажання самостійно здобувати знання, активізувала б пізнавальну діяльність студентів.

Докладніше
 
СІК – 2019
12.04.2019 13:08

Всім відомо, що сміх продовжує життя! І наші студенти це довели. 11 квітня в актовій залі коледжу вже традиційно відбулися студентські ігри кмітливих.

У грі взяли участь 2 команди – 1, 2, 3 та 4 курсів, а саме – команда «Хто там?» та команда «Вінігрет». Програма конкурсу складалася з 3 завдань: першого конкурсу «Візитка», в якому команди оригінально та креативно представляли себе, другого конкурсу – «Пародія», в якому потрібно було підготувати пародію на будь-яку відому телепередачу, та останнього, третього конкурсу – «Домашнє завдання», де команди готували виступ в музично-гумористичному стилі. Оцінювали наші команди високоповажне журі у складі Світлани  Леонідівни Коваленко (соціальний педагог коледжу), Альони Борисівни Полуйко (голова студентської профспілки) та Людмили Валеріївни Щербань (культорганізатор коледжу).

Докладніше
 
Інтелектуальна гра «Знавці біології»
11.04.2019 14:19

Нові завдання  освіти в Україні визначають нові пріоритети навчання і виховання, потребують формування ініціативної особистості, здатної до раціональної творчої праці.   Нагальною потребою сучасної системи освіти при викладанні біології є активізація пізнавальної діяльності студентів шляхом впровадження нових форм роботи, що забезпечують розвиток особистості кожного студента.  Проблема полягає в тому, що більшість студентів відрізняється об’єктивним неприйняттям біології, вважаючи її складною наукою. Тому виникає необхідність пошуку таких прийомів  організації освітнього процесу, щоб у студентів виникло бажання зрозуміти і вивчати біологію.

З метою активізації пізнавальної діяльності студентів, узагальнення і систематизації знань з основних понять біології,  формування вмінь використовувати здобуті теоретичні знання на практиці, вміння приймати правильні рішення, логічно мислити, працювати в колективі, 10 квітня 2019 року  в рамках декади циклової комісії викладачів природничих дисциплін з методиками навчання  відбулася інтелектуальна гра «Знавці біології»

У змаганні брали участь дві команди студентів I курсу, а саме команда  студентів 411 групи,   у складі Залівохіної Катерини, Козлової Ярослави, Грушко Михайла, Мельника Олександра, Шаповалова Дмитра, Сосєдко Богдана, Харченко Ярослава, Храпача Тараса   та команда 511 та 211 груп у складі Тупікіної Анастасії, Кореновської Діани,  Гетьман Марини, Долженко Валерії, Статкевич Анастасії, Товчигречки Руслани, Склярової Марини, Левченко Лілії.

Докладніше
 
ВИВЧАЄМО ПРИРОДУ РІДНОГО КРАЮ.
10.04.2019 16:11

Вже стало традицією під час декади викладачів природничих дисциплін з методиками навчання проводити для студентів навчальну екскурсію «Екологічною стежиною рідного краю».  Тому 9 квітня 2019 року студенти 121 та 122 групи вирушили в надзвичайну подорож до с. Михайлівка. Екологічна стежина є важливим об’єктом  вивчення природи рідного краю. Проходить стежина у селі Михайлівка Лебединського району. ЇЇ довжина становить 3500 метрів.

Докладніше
 
Хімічний КВК
10.04.2019 13:39

9 квітня 2019 року в кабінеті хімії Лебединського педагогічного коледжу відбувалися справжні дива, адже тут проходив хімічний КВК. Його учасниками стали команди першокурсників 111, 112 та 511 груп. Студенти мали змогу проявити свої ерудицію, кмітливість, почуття гумору та винахідливість.

Студенти довго й наполегливо готувалися до свята: складали сценарій, придумали й інсценізували хімічні казки, підготували цікаві й видовищні хімічні експерименти, тож сама участь у КВК для кожного з учасників стала особистою перемогою, кроком у життєвому та професійному зростанні.

Докладніше
 
Наркоманія - дорога в безодню!
09.04.2019 15:56

Наркоманія – одна з глобальних суспільних проблем в Україні, породжена моральною кризою сучасної культури, втратою цінностей та сенсу життя, а особливо тим, що людина відвертається від суспільства. Тому студенти 521групи, у рамках  виховного напрямку «Університету здоров’я», підготували виховний захід:

«Наркоманія - дорога в безодню!», на який запросили лікаря-нарколога Даниленко І.В.

Докладніше
 
«ЕКОЛОГІЧНЕ ВИХОВАННЯ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ».
09.04.2019 10:15

Таку назву мала студентська регіональна веб-конференція, яка відбулася 03 квітня 2019р. Конференція розпочалася з вступного слова голови регіонального методоб’єднання голів циклових комісій викладачів основ природознавства з методиками навчання і екологічним вихованням закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста, Центрального регіону України Приходька С.В.

Докладніше
 
«ПершаПопередня12345678910НаступнаОстання»

Сторінка 1 з 82
       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito