gototopgototop
Декада викладачів циклової комісії образотворчого мистецтва та трудового навчання з методиками.
16.10.2018 12:18

8 жовтня розпочалася декада циклової комісії викладачів образотворчого мистецтва та трудового навчання з методиками.

9 жовтня студенти спеціальності «Початкова освіта» з додатковою кваліфікацією «Вчитель образотворчого мистецтва» разом  з викладачем живопису та малюнка  Федірко Г.В. мали змогу  поринути в  чарівний світ образотворчого мистецтва, але трохи інший, який існує паралельно від нашого  з казковими пейзажами, космічними вихрами, різнокольоровими мушлями, червоними хвилями, таємничими жіночими образами.

А входом у такий світ стало відвідування виставки «Планета Уф» Надії Білокур, сумської художниці. Такий живопис примушує замислитись, чи настільки реальна реальність  та увійти у паралельні світи. Цікаву та змістовну екскурсію провели працівники музею, розповіли про творчість художниці.

Докладніше
 
«З Сумщиною у серці назавжди».
11.10.2018 10:50

Саме під таким гаслом 10 жовтня на центральній площі міста за ініціативи Лебединського медичного училища імені професора М. І. Сітенка та за підтримки міського відділу освіти відбувся фестиваль творчості, присвячений 80-річчю заснування Сумської області.

Докладніше
 
Відзначили найкращих.
10.10.2018 10:00

9-го жовтня цього року у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації відбулося вручення іменних стипендій кращим студентам закладів вищої освіти області: відмінникам навчання, активістам органів студентського самоврядування, переможцям різноманітних конкурсів і олімпіад, учасникам студентських науково-практичних конференцій всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Докладніше
 
«Осінній букет»
08.10.2018 15:28

В переддень Дня працівників освіти в коледжі відбувся конкурс – виставка квітково-овочевих композицій  «Осінній букет», проведення якого вже стало доброю традицією в нашому навчальному закладі. Студенти  всіх академічних груп взяли участь у цьому заході.  Виставкові композиції вражали своєю різноманітністю. Окрім букетів з осінніх квітів були представлені композиції з овочів та фруктів. Склалося враження, що сама Щедра Осінь завітала на наше свято у своїй неповторній красі.

Докладніше
 
Завершення декади
08.10.2018 14:25

У середу 03.10.18 р. С.І.Бережна (викладач соціально-педагогічних дисциплін)  провела захід професійного спрямування «Методичний міст».

Методичний міст – форма методичної роботи, яка проводиться для розвитку практичних навичок із проблем навчання й виховання; це різновид дискусії. До дискусії  були запрошені вихователь ЗДО «Ромашка» м. Лебедина  Л.О. Лисянська та вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІ ст. № 4 Вакуленко О.В.,  студенти  спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта». Педагоги поділились досвідом організації кольорових тижнів у ЗДО та школі.

Мета заходу: продемонструвати наступність у роботі ЗДО та початкової школи, розширити обізнаність  майбутніх учителів про принципи педагогічної майстерності, активізувати їх творчий потенціал.

У ході проведення студенти впевнились, що сучасний учитель повинен працювати так, щоб навчання стало радістю і задоволенням для кожної дитини, щоб дошкільне та  шкільне життя, в якому беруть участь і діти, і учителі, досягло гармонії.

Докладніше
 
Веселковий тиждень продовжується….
08.10.2018 14:02

Середа була присвячена червоному кольору і мала назву «День гарячих сердець».

Організаторами були  викладачі циклової комісії О.В. Баль, В.О. Таран і студенти 222, 231 груп. В цей день було проведено заняття для дітей старшої групи ЗДО «Калинка», студенткою 231 групи  Крикуненко М., «Наше місто прагне миру».  Організатори заняття мали на меті виховати  у дітей почуття любові до своєї Батьківщини, шанобливе ставлення до захисників Вітчизни. У ході заняття діти виготовили сердечка-символи, які будуть передані  воїнам ООС, щоб вони зігрівали їхні серця і оберігали  та  свідчили про бажання дітей жити у мирній країні.

Докладніше
 
Національно-патріотична гра «Лебідь»
02.10.2018 08:16

30 вересня у міському лісопарку відбулася міська національно-патріотична гра «Лебідь», яка є свого роду формою позанавчальної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської та студентської молоді. До програми гри включалися різноманітні види змагань: «Візитка команди», вікторина з історії України, конкурс на кращу рукописну газету про гру «Лебідь», змагання зі спортивного орієнтування на місцевості, огляд якості початкової військової підготовки, пейнтбол, «Лазертаг», фізична підготовка, медична підготовка (надання долікарської допомоги), «Радіосправа».

Докладніше
 
Змагалися футболісти!
01.10.2018 11:22

Протягом трьох днів, на спортивному майданчику з синтетичним покриттям, проводилися змагання з міні-футболу в залік спартакіади КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж імені А.С.Макаренка» пам’яті М.В.Бєлєвцова. Змагання виявилися цікавими й проходили в запеклій боротьбі, в якій жодна з команд не хотіла поступатися супернику.

Але, як і в кожних змаганнях є переможці та переможені. Переможцями в 2018 році стали студенти ІІІ курсу та 431 групи.

Докладніше
 
«ПершаПопередня12345678910НаступнаОстання»

Сторінка 1 з 63
       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito