gototopgototop
Пишаємося Чемпіонкою світу!
24.10.2017 12:07

З 17 по 21 жовтня у місті Баку (Азербайджан) відбувся Чемпіонат світу з грепплінгу. До складу молодіжної збірної України із зазначеного виду спорту ввійшла студентка третього курсу нашого закладу Орел Людмила.


Оволодівала Людмила даним видом боротьби з першого курсу під керівництвом досвідченого тренера-викладача, випускника училища 2007 року, майстра спорту, кращого тренера 2016 року в Україні з панкратіону Гавриша С.Г.

Змагання відбувалися у двох підвидах даної боротьби – НОУ-ГІ (боротьба без кімоно) і ГІ (боротьба у кімоно із використанням больових та задушливих прийомів). У першому виді боротьби Людмила стала Срібним  призером у своїй ваговій категорії , а у другому – Золотим. На змагання молодіжну збірну України супроводжував заслужений тренер України з панкратіону і грепплінгу, заслужений працівник фізкультури і спорту, викладач інституту фізкультури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, випускник училища 1998 року Чередніченко С.В.

Готувати чемпіонок світу з панкратіону стає у нашому закладі доброю традицією. Першою «ластівкою» на світовій арені з даного виду спорту стала наша випускниця 2010 року Синявіна Вікторія. Естафету від неї перейняла випускниця 2013 року Скрипник Світлана, яка здобула титули чемпіона України, Європи та світу з панкратіону на змаганнях в Італії, Туреччині, Білорусії та стала кращою спортсменкою 2016 року в Україні серед не олімпійських видів спорту.


Ми пишаємося нашим випускником 2017 року Парненком Віталієм та студентом 431 групи Вакуленком Дмитром, які у 2016 році на Чемпіонаті світу з панкратіону у м. Мінськ стали відповідно Срібним та Бронзовим призерами.


Людмила Орел гідно продовжує здобутки своїх попередників, бо саме в училищі вона здобула перші спортивні уміння і навички, виховала у собі необхідні для гарного спортсмена дисциплінованість, організованість і велике прагнення до перемоги.

Вранці 23 жовтня адміністрація училища і студенти вигуками «Вітаємо!», «Люда – чемпіон!» та гучними оплесками вітали Чемпіонку світу та її тренера. З вітальними словами до них звернулися в.о. директора училища Білокобильська Л.Б., президент СД «ОЛЕАНДА» Петренко Валерія, міністр освіти і науки СД «ОЛЕАНДА» Альбіт Неля.

Бажаємо Людмилі та Сергію Григоровичу, чиї сила волі та наполеглива праця гідні наслідування, подальших зіркових спортивних успіхів і досягнень!

Магаляс О.М.,

заступник директора з ВР

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito