Свято волейболу отримало продовження!

Батьківська категорія: Виховання

Так, по закінченню першості училища серед юнаків та участі наших команд в першості Лебединського району, прийшла черга доводити свої навички дівчатам училища.

Першість училища з міні-волейболу серед дівчат, в залік спартакіади навчального закладу, проводилася 25-27 листопада. Участь в змаганнях прийняли 4 команди, по одній від курсу. За положенням змагань три спортсменки одночасно можуть перебувати на майданчику та дві, на лаві для запасних.

Команди виступали в таких складах:

4 курс – Бортник Марина (441 гр.), Черношвець Валерія (441 гр.), Бондаренко Тетяна (441 гр.), Савченко Регіна (441 гр.), Остапенко Ольга (143 гр.);

3 курс – Лебеда Марія (132 гр.), Вакуленко Аліна (132 гр.), Пантюшкова Людмила (531 гр.), Сафарова Тахміна (222 гр.);

2 курс – Шаповал Віта, Шостак Ангеліна, Їжаченко Катерина, Шульга Анастасія (всі 421 гр.), Владзієвська Діана (521 гр.);

1 курс – Коленчук Марина, Глушак Ольга, Швачка Анастасія (всі 411 гр.), Деменшикова Наталія (511 гр.).

За дуже цікавої та запеклої боротьби І місце вибороли студентки ІV курсу, ІІ місце – за студентками ІІІ курсу, ІІІ – ІІ курс, і ІV місце залишилося за студентками І курсу.

Команди-учасники нагороджені грамотами та солодкими призами.

За підсумками змагань було сформовано збірну команду навчального закладу, яка 02-04 грудня 2014 року в змаганнях на першість Сумської області з волейболу, що входить в програму ХХІ обласної спартакіади вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації виборола ТРЕТЄ МІСЦЕ, поступившись суперницям з Машинобудівного коледжу (І місце) та Путівльського педагогічного коледжу (ІІ місце).