Запросила позмагатися «королева» спорту!
07-08 травня, на міському стадіоні «Авангард» було проведено першість ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка» в заключному виді внутрішньо училищної спартакіаді – легкій атлетиці. В змаганнях прийняло участь близько 60-ти студентів різних курсів. Відкрили змагання керівник фізичного виховання Вакуленко В.С. та головний суддя змагань Сліпченко С.О., вручивши кращим спортсменам та активним учасникам спортивного життя училища грамоти.
Змагання проходили в цікавій та напруженій боротьбі переможцями якої, в командному заліку стали студенти ІІІ курсу. Ряд студентів, при цьому, виконали ІІ та ІІІ дорослі розряди.
Підсумкова таблиця командного заліку.
І місце - ІІІ курс - 501 очко;
ІІ місце - ІV курс - 488 очок;
ІІІ місце - І курс - 438 очок;
ІV місце - ІІ курс - 347 очок.
Підсумки першого змагального дня спартакіади Лебединського педагогічного училища з легкої атлетики (індивідуальний залік) 2013-2014 н. р.
№п/п |
П.І.П. (дівчата) |
Рез-т |
Місце |
П.І.П. (юнаки) |
Рез-т |
|
100 м |
||||||
1. |
Бондаренко Тетяна |
13.2 |
І |
Повидиш Євген |
12.0 |
|
2. |
Черношвець Валерія |
13.3 |
ІІ |
Ухналь Деніель |
12.2 |
|
3. |
ІІІ |
Федорченко Микола |
12.4 |
|||
4. |
ІV |
Ковалько Максим |
12.5 |
|||
5. |
V |
Переплєтніков Сергій |
13.0 |
|||
6. |
VІ |
Ювко Дмитро |
13.2 |
|||
7. |
VІІ |
Парненко Віталій |
13.4 |
|||
8. |
VІІІ |
Богуславець Дмитро |
13.6 |
|||
9. |
- |
Шахматенко Олег |
- |
|||
400 м |
||||||
1. |
Титарєва Вікторія |
1.04.7 |
І |
Шандиба Андрій |
0.54.1 |
|
2. |
Суханова Олександра |
1.12.4 |
ІІ |
|||
3. |
Кірпікіна Аліна |
1.13.5 |
ІІІ |
|||
1500 м |
||||||
1. |
Вакула Олена |
7.31.9 |
І |
Спориш Тарас |
4.53.7 |
|
2. |
ІІ |
Шевченко Олександр |
5.17.1 |
|||
3. |
ІІІ |
Іщенко Віталій |
5.17.4 |
|||
Стрибки в довжину з розбігу |
||||||
1. |
Владзієвська Діана |
4.34 |
І |
Повидиш Євген |
5.36 |
|
2. |
Бондаренко Тетяна |
4.30 |
ІІ |
Заєць Олег |
5.33 |
|
3. |
ІІІ |
Переплєтніков Сергій |
5.24 |
|||
4. |
ІV |
Транков Віктор |
5.16 |
|||
5. |
V |
Садовий Олексій |
4.90 |
|||
6. |
VІ |
Богуславець Дмитро |
4.80 |
|||
7. |
VІІ |
Шапошник Олександр |
4.78 |
|||
8. |
VІІІ |
Парненко Віталій |
4.52 |
|||
9. |
- |
Удовиченко Юрій |
- |
|||
Метання спису |
||||||
1. |
І |
Білодід Ярослав |
36.00 |
|||
2. |
ІІ |
Моренець Андрій |
31.00 |
|||
3. |
- |
Висоцький Євген |
- |
|||
4. |
- |
Русінов Максим |
- |
|||
|
Штовхання ядра |
|||||
1. |
Бубун Катерина |
9.85 |
І |
Шапошник Олександр |
11.81 |
|
2. |
Крат Оксана |
7.38 |
ІІ |
Ювко Дмитро |
10.70 |
|
3. |
Привідьон Тетяна |
6.51 |
ІІІ |
Матушевський Олександр |
10.26 |
|
4. |
Мантюренко Лілія |
5.90 |
ІV |
Висоцький Євген |
10.09 |
|
5. |
V |
Ковалько Максим |
9.85 |
|||
6. |
VІ |
Транков Віктор |
9.33 |
|||
Підсумки другого змагального дня спартакіади Лебединського педагогічного училища з легкої атлетики (індивідуальний залік)
№п/п |
П.І.П. (дівчата) |
Рез-т |
Місце |
П.І.П. (юнаки) |
Рез-т |
||
200 м |
|||||||
1. |
Черношвець Валерія |
26.9 |
І |
Шандиба Андрій |
24.2 |
||
2. |
Бондаренко Тетяна |
27.5 |
ІІ |
Повидиш Євген |
24.5 |
||
3. |
Бортник Марина |
31.0 |
ІІІ |
Ухналь Деніель |
24.6 |
||
4. |
ІV |
Моренець Андрій |
25.6 |
||||
5. |
V |
Заєць Олег |
25.9 |
||||
- |
Федорченко Микола |
- |
|||||
800 м |
|||||||
1. |
Тітарєва Вікторія |
2.29.4 |
І |
Спориш Тарас |
2.15.7 |
||
2. |
Суханова Олександра |
2.50.0 |
ІІ |
Спориш Вадим |
2.17.6 |
||
3. |
Кірпікіна Аліна |
2.52.0 |
ІІІ |
Іщенко Віталій |
2.29.5 |
||
3000 м |
|||||||
1. |
І |
Попов Микола |
11.19.3 |
||||
2. |
ІІ |
Русінов Максим |
11.29.1 |
||||
3. |
ІІІ |
Шевченко Владислав |
11.35.2 |
||||
Спортивна ходьба 3000 м |
|||||||
1. |
Вакула Олена |
21.05.5 |
І |
Садовий Олексій |
36.39.4 |
||
2. |
Бортник Марина |
21.05.9 |
ІІ |
Федоренко Максим |
36.42.6 |
||
3. |
Шульга Настя |
- |
- |
||||
Метання диску |
|||||||
1. |
Бубун Катерина |
28.80 |
І |
Ювко Дмитро |
26.10 |
||
2. |
Крат Оксана |
20.00 |
ІІ |
Матушевський Олександр |
25.95 |
||
3. |
ІІІ |
Білодід Ярослав |
24.50 |
||||
4. |
ІV |
Шапошник Олександр |
24.50 |
||||
5. |
- |
Троанков Віктор |
- |
||||
6. |
- |
Попов Микола |
- |
||||
7. |
- |
Матросов Сергій |
- |
||||
|
Естафета 4х100 м |
||||||
1. |
Збірна ІІІ-го курсу |
0.57.8 |
І |
Збірна ІІІ -го курсу |
0.49.5 |
||
2. |
ІІ |
Збірна ІV-го курсу |
0.50.4 |
||||
3. |
ІІІ |
Збірна ІІ-го курсу |
0.51.1 |
||||
4. |
ІV |
Збірна І-го курсу |
0.53.5 |
||||
Змагальні миттєвості.
Слід подякувати директору Лебединської ДЮСШ Савеко Ю.Г. та її працівникам за надання спортивної бази для проведення змагань!
Побажаємо успіхів нашим студентам в навчанні та спорті!
Рада спортивного клубу «Юність»