gototopgototop
Музей педагогічної спадщини А.С.Макаренка – середовище формування професійної компетентності майбутнього вчителя
29.11.2017 22:05

В історії науки є імена, які, як віхи, визначають перехід наукового знання в якісно новий стан. Великі трудівники науки акумулюють досягнення своїх попередників і могутнім поривом творчої думки наближаються до істини, тим самим відкриваючи новий метод наукового знання, скорочуючи, полегшуючи шлях своїм послідовникам.

До числа справжніх першопрохідців належить і Антон Семенович Макаренко. Роки віддаляють нас від життя і діяльності видатного педагога-гуманіста – Антона Семеновича Макаренка, який самовідданою працею допоміг багатьом обездоленим дітям осягнути сенс життя, виховати справжніх людей. Його педагогічна система  багатогранна. Вона вивчається макаренкознавцями усього світу в різних аспектах. Вивченню її майбутнім педагогам допомагає Музей спадщини А.С.Макаренка, який  відкрито 12 березня 1988 року на честь ознаменування 100-річчя від дня народження видатного вітчизняного педагога та письменника Антона Семеновича Макаренка за ініціативи директора училища відмінника освіти України Луніна П.М.

Докладніше
 
Скарбниця духовності нашого закладу
22.08.2012 22:14

Музей народознавства Лебединського педагогічного училища ім. А.С. Макаренка був урочисто відкритий  в 1992 році . Цій знаменній події передували  роки наполегливої праці.

Ще на початку доби Незалежності в педагогічному училищі було підняте питання про створення Музею Народознавства – центру вивчення  народної культури і побуту. Ідею підтримав і директор закладу - Павло Михайлович Лунін, заслужений вчитель України, людина величезної життєвої мудрості.

Докладніше
 


       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito