gototopgototop
Свято творчості і краси.
12.10.2017 10:46

10 жовтня 2017 року у міському центрі культури і дозвілля відбувся творчий звіт міста Лебедина у рамках ІІ-го етапу обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний».

Участь у творчому звіті взяли і кращі колективи нашого навчального закладу, бо бавна і тісна співпраця поєднує училище з цим міським осередком культури.

Присутнім у залі своє мистецтво дарували жіночий вокальний ансамбль «Елегія» (кер. Короленко Н. М.), змішаний ансамбль викладачів «Оксамит»         (кер. Ісламова А. А.), інструментальний ансамбль викладачів і студентів (кер.  Вєснін М.В.), дует у складі Пащенко Ольги (331 група) та Орел Людмили             (132 група), учасники зразкового народного самодіяльного хореографічного колективу «Веселка» (кер. Литовченко Т. П.) Деменшикова Н., Оленченко В., Падалка О., Зіненко А., Заїка Д., Сулига В., Ячменьова О., студенти-учасники ансамблю автентичного співу (кер. Гура В.В.) Остапенко С., Коваленко В.,  Пащенко О.

Почесних гостей з м. Суми та глядачів зустрічали наші хлопці-козаки Грінченко С., Сидоренко М., Вінніченко Б., Осадчий О., Гребінник О.,        Шевченко М., Гусейнов А., Кірєєв Б., Задорожній Г., Яковенко В.

Схвальними оплесками виступи наших колективів зустрічала група підтримки у складі студентів 112, 211, 142 груп, адміністрації та викладачів училища.

Магаляс О.М.,

заступник директора з ВР

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito