gototopgototop
Вручення іменної стипендії.
28.09.2017 12:07

27 вересня 2017 року у залі апаратних нарад Сумської обласної державної адміністрації голова ОДА Клочко М. О. вручив іменні стипендії голови обласної державної адміністрації студентам вищих навчальних закладів Сумської області, які виявили відмінні успіхи в навчанні, науковій роботі та громадському житті.

Від студентської молоді ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А. С. Макаренка» такої стипендії удостоєна студентка 141групи Чичикало Юлія.

Протягом усього періоду навчання в училищі Юлія є відмінницею, нагороджена золотою медаллю за високі досягнення.

Вона активний учасник науково-практичних конференцій: Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Вивчення і впровадження в навчально-виховний процес середньої і вищої школи педагогічних ідей  В.О. Сухомлинського» (Кременчук, 22 вересня 2016 р.),    І студентської науково-практичної конференції «Підготовка майбутнього педагога до здійснення інноваційної діяльності в умовах сучасного освітнього середовища» (Лебедин, 26 лютого 2016 р.), ІІ студентської науково-практичної конференції «Сучасні тенденції забезпечення якості освіти в контексті підготовки майбутнього педагога» (Лебедин, 11 квітня 2017 р.); творчої  майстерні «Будуємо нову школу», на якій  студентка презентувала особливості впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в початкових класах на уроках української мови та літературного читання, висвітлила ефективність застосування ІКТ в роботі початкової ланки освіти.

Студентка має наукові публікації: «Інноваційний підхід до реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді в початковій школі» (Лебедин, 2016), «В. Сухомлинський про роль традицій у вихованні громадянськості» (Кременчук, 2016), «Інформаційно-комунікаційні технології як вектор підвищення якості освіти на уроках української мови та літературного читання в початковій школі» (Лебедин, 2017).

Юля - член наукових товариств «Пошук», «Екскурсоводи». Займається пошуковою діяльністю в Музеї педагогічної спадщини А.С. Макаренка, проводить екскурсії для учнів, студентів, педагогічної спільноти. 2015 року проведена екскурсія для учасників обласного методичного об’єднання викладачів  фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р.а., 2016 року – для членів обласного методичного об’єднання  викладачів  гуманітарних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. та для голів циклових комісій основ природознавства Центрального регіону України в рамках регіонального методичного об’єднання.

Студентка бере активну участь в олімпіадах та конкурсах: переможець міського та призер обласного етапу конкурсу читців до дня народження Тараса Шевченка (2015, 2017 рр.), переможець та призер загальноучилищних олімпіад з біології, хімії, методики навчання української мови. Була капітаном команди під час проведення брейн-рингів із географії, інформатики, трудового навчання. Посіла І місце в номінації «Художнє читання» під час проведення конкурсу «Ранкова зірка». 

Чичикало Юлія – активний учасник загальноучилищних заходів: творчих зустрічей із поетами Віктором Скакуном, Василем Пазиничем, поетичного марафону до 85-річчя від дня народження Ліни Костенко, літературно-мистецького свята «Ювілею Б.Олійника присвячуємо», урочистого відкриття регіонального етапу V Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. та ін.

Вітаємо Юлію з високою відзнакою і бажаємо подальших успіхів.

 

Шановні колеги та студенти коледжу!

Вітаю Вас із прийдешнім Новим 2019 роком. Нехай він буде для нас щедрим на успіхи та здобутки, дарує дивовижне відчуття щастя, добра та злагоди, вселяє віру та оптимізм в подальшу мирну й щасливу долю нашої рідної України. Родинного затишку Вам, творчого натхнення та здійснення мрій і життєвих задумів. Нехай панують світлі думки, щирі почуття, теплі стосунки, любов та Божа благодать. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Любов Білокобильська,

В.о.директора

КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А,С.Макаренка"

       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito