gototopgototop
Список студентів дошкільного відділення на отримання стипендії у липні-грудні 2018 року
11.07.2018 15:57

№ з/п

Прізвище ім’я по батькові студента

Група

Сума

1

Ніколенко Альона Олексіївна

521

10,64

1426,00

2

Клименко Вікторія Григорівна

521

10,4

1426,00

3

Мірошніченко Валерія Мирославівна

221

10,05

980,00

4

Ячменьова Олександра Ігорівна

521

10

980,00

5

Головко Анастасія Станіславівна

221

9,76

980,00

6

Магаляс Владислав Андрійович

521

9,75

980,00

7

Жовба Владислав Сергійович

521

9,73

980,00

8

Курман Анна Іванівна

521

9,73

980,00

9

Спориш Ельвіра Едуардівна

321

9,53

980,00

10

Сидоренко Юлія Олександрівна

521

9,46

980,00

11

Мельник Єлизавета Костянтинівна

221

9,35

980,00

12

Лукянова Даря Анатоліївна

521

9,26

980,00

13

Сітарська Анна Володимирівна

221

9,05

980,00

14

Скрипченко Катерина Володимирівна

221

9,05

980,00

15

Ліщук Едуард ігорович

521

9

980,00

16

Скиба Ірина Олександрівна

521

9

980,00

17

Ткаченко Марія юріївна

321

8,94

980,00

18

Лендич Інна Сергіївна

221

8,76

980,00

19

Свирид Яна Володимирівна

221

8,75

980,00

20

Мальована Аліна Миколаївна

221

8,7

980,00

21

Хоменко Вікторія Олександрівна

321

8,57

980,00

22

Бейвердієва Ельміра Алмирзівна

541

5

1426,00

23

Лизогубова Анна Валеріївна

541

5

1426,00

24

Решітько Кароліна Юріївна

541

5

1426,00

25

Бурлюк Анастасія Сергіївна

241

5

1426,00

26

Дмітрієва Дарина Анатоліївна

241

5

1426,00

27

Филь Ірина Вікторівна

241

5

1426,00

28

Баженова Марина Леонідівна

341

5

1426,00

29

Мірошніченко Владислав Мирославович

341

5

1426,00

30

Петренко Валерія Андріївна

531

5

1426,00

31

Родак Леся Геннадіївна

531

5

1426,00

32

Парфило Інна Сергіївна

541

4,95

980,00

33

Цикало Валерія Ігорівна

541

4,95

980,00

34

Підопригора Маргарита Олександрівна

341

4,9

980,00

35

Ємельянова Анастасія Андріївна

241

4,89

980,00

36

Твердохліб Марина Олександрівна

232

4,89

980,00

37

Чут Олена Сергіївна

232

4,89

980,00

38

Липовий Євгеній Олександрович

531

4,87

980,00

39

Апакідзе Каріна Ігорівна

231

4,84

980,00

40

Васюхно Вікторія Миколаївна

241

4,83

980,00

41

Бабак Юлія Анатоліївна

531

4,75

980,00

42

Шеханіна Валерія Віталіївна

541

4,73

980,00

43

Білик Лілія Олександрівна

231

4,68

980,00

44

Клюс Світлана Ігорівна

531

4,68

980,00

45

Капран Максис Володимирович

341

4,6

980,00

46

Ситник Вікторія Сергіївна

541

4,59

980,00

47

Луць Анастасія Володимирівна

241

4,58

980,00

48

Лисенко Альона Вікторівна

232

4,57

980,00

49

Одинцова Валерія Віталіївна

541

4,55

980,00

50

Зражевська Наталія павлівна

531

4,53

980,00

51

Липка Наталія Юріївна

531

4,5

980,00

52

Сіренко Юлія Олегівна

541

4,48

980,00

53

Салашна Інна Василівна

231

4,47

980,00

54

Горобій Валерія Володимирівна

232

4,47

980,00

55

Адаменко Тетяна Володимирівна

232

4,42

980,00

56

Остапчук Вікторія Олександрівна

232

4,42

980,00

57

Приходько Анастасія Віталіївна

232

4,36

980,00

58

Яковенко Вікторія Віталіївна

241

4,32

980,00

59

Леонтієва Надія Валеріївна

341

4,3

980,00

 
Список студентів шкільного відділення на отримання стипендії у липні-грудні 2018 року
10.07.2018 12:10

№ з/п

Прізвище ім’я по батькові студента

Група

Сума

1

Зіненко Анна Євгеніївна

122

10,41

1426,00

2

Сліпка Анастасія Вікторівна

121

10,27

1426,00

3

Михайленко В'ячеслав Олексійович

122

10,11

980,00

4

Богач Анна Олександрівна

121

10,06

980,00

5

Гопко Ольга Анатоліївна

122

9,88

980,00

6

Сліпка Тимофій Олександрович

121

9,82

980,00

7

Гостєва Дарина Юріївна

421

9,62

980,00

8

Чередніченко Катерина Сергіївна

122

9,61

980,00

9

Мироненко Мирослава Миколаївна

121

9,5

980,00

10

Заїка Дмитро Анатолійович

122

9,44

980,00

11

В'юнник Вікторія Сергіївна

121

9,31

980,00

12

Костромцов Віктор Вікторович

421

9,29

980,00

13

Комісар Анна Сергіївна

121

9,19

980,00

14

Білоцерківець Таїсія Геннадіївна

122

9,18

980,00

15

Прищ Алла Василівна

121

9,13

980,00

16

Колодяжна Дарина Володимирівна

121

9,07

980,00

17

Руденко Віктор Вячеславович

421

9,07

980,00

18

Ігнатенко Юлія Русланівна

122

9,06

980,00

19

Липова Дар'я Володимирівна

121

9

980,00

20

Перегон Анастасія Вікторівна

421

9

980,00

21

Лисенко Наталія Сергіївна

121

8,81

980,00

22

Гиленко Яна Миколаївна

121

8,76

980,00

23

Чаус Марія Юріївна

122

8,71

980,00

24

Заікіна Марина Миколаївна

121

8,69

980,00

25

Іщенко Поліна Олександрівна

121

8,69

980,00

26

Котенко Валентина Олександрівна

421

8,62

980,00

27

Гайдукова Валерія Олегівна

122

8,59

980,00

28

Бардакова Катерина Іванівна

121

8,47

980,00

29

Бубон Софія Віталіївна

331

5

1426,00

30

Зелінська Катерина Олегівна

141

5

1426,00

31

Івахненко Ірина Ігорівна

141

5

1426,00

32

Винник Тетяна Іванівна

142

5

1426,00

33

Горішняк Марина Олександрівна

142

5

1426,00

34

Гриценко Катерина Олегівна

142

5

1426,00

35

Мірошніченко Анна Мирославівна

132

4,9

980,00

36

Авраменко Настасія Олександрівна

441

4,9

980,00

37

Оленченко Валерія Валеріївна

142

4,86

980,00

38

Ященко Богдан Олександрович

441

4,85

980,00

39

Віценя Яна Григорівна

141

4,82

980,00

40

Орел Людмила Андріївна

142

4,81

980,00

41

Мошенська Аліна Сергіївна

132

4,8

980,00

42

Вакуленко Катерина Юріївна

141

4,73

980,00

43

Балака Марина Олександрівна

141

4,72

980,00

44

Колєснік Марія Володимирівна

142

4,72

980,00

45

Падалка Ольга Миколаївна

142

4,72

980,00

46

Махотенко Тетяна Юріївна

132

4,7

980,00

47

Легкий Микола Олександрович

421

4,7

980,00

48

Дубина Анжела Віталіївна

142

4,68

980,00

49

Білера Ангеліна Василівна

141

4,66

980,00

50

Білоцерківець Анна Сергіївна

132

4,65

980,00

51

Худолій Віта Анатоліївна

141

4,65

980,00

52

Поляков Самір Федорович

131

4,65

980,00

53

Подмазка Микола Васильович

431

4,65

980,00

54

Вакуленко Дмитро Сергійович

441

4,65

980,00

55

Замниус Тетяна Олександрівна

331

4,61

980,00

56

Рішко Дарина Миколаївна

142

4,61

980,00

57

Шульга Олексій Юрійович

441

4,6

980,00

58

Литвиненко Анастасія Русланівна

142

4,59

980,00

59

Силка Юлія Михайлівна

142

4,59

980,00

60

Кірєєв Богдан Іванович

141

4,58

980,00

61

Болдарева Анастасія Андріївна

142

4,57

980,00

62

Мурка Анна Петрівна

131

4,55

980,00

63

Пентелюк Юлія Леонідівна

131

4,55

980,00

64

Бендюг Катерина Володимирівна

431

4,55

980,00

65

Стеценко Тетяна Вікторівн

441

4,55

980,00

66

Ващенко Катерина Віталіївна

131

4,53

980,00

67

Волобуєва Олександра Юріївна

131

4,53

980,00

68

Писаренко Мирослава Іванівна

142

4,45

980,00

69

Родичева Катерина Володимирівна

431

4,45

980,00

70

Гудзенко Ірина Юріївна

142

4,38

980,00

71

Проценко Олександр Андрійович

431

4,35

980,00

72

Дзюба Віта Анатоліївна

441

4,35

980,00

73

Лобанов Андрій Олександрович

132

4,33

980,00

74

Півень Яна Юріївна

431

4,3

980,00

75

Дорошенко Аліна Сергіївна

142

4,25

980,00

76

Орел Альона Борисівна

142

4,22

980,00

77

Лучко Катерина Ігорівна

132

4,15

980,00

78

Гайдар Жанна Миколаївна

441

4,15

980,00

79

Тимошенко Альона Вячеславівна

441

4,15

980,00

80

Тітарєв Олександр Володимирович

441

4,15

980,00

 
ПРАВИЛА призначення академічних стипендій у Лебединському педагогічному училищі ім. А.С.Макаренка

Докладніше
 
Про призначення стипендії на ІІ семестр 2017/2018 навчального року

Докладніше
 


       © 2018 КЗ СОР "Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito